Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai - Kasetiniai

Roletai - Kasetiniai


Roletai - Kasetiniai

Kasetinių roletų išskirtinumai

Langai – vienas svarbiausių bet kurio pastato akcentų: būtent per juos patenka saulės šviesa bei šiluma, galime gėrėtis nuostabiais vaizdais ir t.t. Tačiau tuo pat metu tenka spręsti klausimą, kaip kontroliuoti į namus ar kitą erdvę patenkantį šviesos bei šilumos srautą, o taip pat – kaip užtikrinti privatumą? Taigi, langų dangos tampa ypač aktualiu klausimu. Na, o kasetiniai roletai yra vienas galimų pasirinkimų.

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta rinktis kasetinius roletus. Jie leis jums itin patogiai bei greitai kontroliuoti į patalpas patenkantį šviesos ir šilumos srautą. Taip pat užtikrinsite privatumą nuo pašalinių žmonių žvilgsnių. Na, ir, žinoma, negalima pamiršti estetinės šio gaminio funkcijos: kasetiniai roletai atrodo ypač patraukliai, todėl ne tik apsaugos jūsų namus ar bet kurią kitą erdvę nuo saulės spindulių ar pašalinių žvilgsnių, bet ir taip pat papuoš. Na, o atsižvelgiant į tai, kad šiandien kasetinių roletų pasirinkimas yra labai didelis (laukia daug įvairių spalvų bei dekoro sprendimų), galite būti tikri, kad jums pavyks įgyvendinti pačias įvairiausias kūrybines idėjas. Pas mus taip pat rasite ir roletų Diena naktis, kurie yra pagaminti iš dviejų sluoksnių audinio (itin reto bei tankesnio) ir leidžia itin patogiai reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą.

Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams (tinkami tiek plastikiniams, tiek mediniams). Audinys susisuka ant vamzdžio, kuris yra uždengtas aliuminine kasete. Specialios aliumininės juostos (kreipiančiosios) išlaiko audinį prigludusį prie lango stiklo, kai jis yra atidaromas ar atverčiamas vėdinimui. Visos detalės yra pagamintos iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų.

Apie audinius nuo saulės ir karščio galite skaityti čia

 Techniniai duomenys

Roletą sudaro: audinys, aliuminio vamzdis (19 arba 25 mm), aliumininė kasetė, šoniniai dangteliai, audinys, apatinis svarelis, aliumininė kreipiančioji ir valdymo mechanizmas.

Roleto maksimalus plotis ir aukštis priklauso nuo pasirinkto audinio techninių galimybių.

Tvirtinimo galimybės: varžtelių pagalba kasetė prisukama (gali būti klijuojama) prie lango rėmo stiklajuosčių. Kreipiančiosios specialia lipimo juosta yra klijuojamos ant šoninių lango rėmo stiklajuosčių. Garantija – 24 mėnesiai.

Nuo ko priklauso kasetinių roletų kaina?

Vienas aktualiausių klausimų yra susijusių su šio gaminio kaina. Svarbu akcentuoti, kad kasetinių roletų kaina priklauso nuo įvairių priežasčių. Vienas iš jų yra roleto dydis: kuo jo matmenys didesni, tuo brangiau teks mokėti. Įtakos kainai turi ir audinio rūšis.

Kodėl kasetiniai roletai turėtų būti įsigyjami internetu?

Norite, kad jūsų namų (ar kitos erdvės), langus puoštų kasetiniai roletai? Juos galite įsigyti ir internetu – mūsų elektroninėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c//roletai-1/roletai-kasetiniai-1/kasetinis-roletas-supra#ad-image-0.

Pirkti internetu verta dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, dabar pristatymo paslauga NEMOKAMAI!!! Antra, jūsų laukia didelis kasetinių roletų pasirinkimas, o išsamūs gaminių aprašymai leis lengvai bei greitai nuspręsti, kurie roletai geriausia tiktų jūsų namams. Tačiau ir tai – dar ne viskas: jūs taip pat sutaupysite daug laiko bei išvengsite nepatogumų, kadangi tinkamiausius kasetinius roletus savo namams įsigysite net neišėję iš jų.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal lango plotį ir aukštį priklausomai nuo pasirinkto audinio ir mechanizmo.

Domina matavimo instrukcija? Spauskite nuorodą ir rasite daugiau informacijos apie tai https://www.youtube.com/watch?v=01Nuit87U6Y.

 

 

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Kasetinių roletų mechanizmai

Kasetiniai roletai - Supra
Roletai su klasikine kasete - universaliausias pritaikymas! Galima rinktis medžio imitacijos spalvos profilius.


Kasetiniai roletai - Supra Maxi
Roletai su padidinta kasete, naudojami kai išsirenkamas storas audinys aukštam langui.


Dvigubi kasetiniai roletai - Duo
Roletai su dviem audiniais vienoje kasetėje, galima rinktis du skirtingus audinius – tarkime dienai ir nakčiai.


Kasetiniai roletai ant lango rėmo - Lux
Roletai su kasete montuojami ant lango rėmo. Tai aktualu, kai lango stiklo paketas yra padalintas į keletą dalių ir yra poreikis uždengti visą langą su vienu roletu.


Kasetiniai roletai iš apačios į viršų - Luisa
Roletai yra valdomi iš apačios į viršų. Ypatingai tinka patalpoms esančioms pirmame namo aukšte (pvz.: vonios kambariui).


Kasetiniai roletai stoglangiams
Elegantiška kasetė pritaikyta pasvirusiems stogo langams. Valdomi spyruokliniu mechanizmu.Susiję produktai

Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Klasikiniai Universaliausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalios žaliuzės Optimalus sprendimas,...

SKAITYTI PLAČIAU