Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai - Kasetiniai /
Kasetiniai roletai - Vegas

Kasetiniai roletai - Vegas

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Stiklajuostės gylis, mm

3 Peržiūrėti visus audinius

Vienspalviai audiniai

4 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

5

Valdymo pusė

Gaminio aprašymas

Pagaminame nuo 1 iki 3 darbo dienų (be pristatymo).

Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams (tinkami tiek plastikiniams, tiek mediniams). Audinys susisuka ant vamzdžio, kuris yra uždengtas aliuminine kasete. Specialios aliumininės juostos (kreipiančiosios) išlaiko audinį prigludusį prie lango stiklo, kai jis yra atidaromas ar atverčiamas vėdinimui. Visos detalės yra pagamintos iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: audinys, aliuminio vamzdis (18 mm), aliumininė kasetė, šoniniai dangteliai, audinys, apatinis svarelis, aliumininė kreipiančioji ir valdymo mechanizmas.
  2. Roletų maksimalus plotis ir aukštis  maksimalus plotis 1600 mm, maksimalus aukštis iki 2500 mm. Šie parametrai yra ribojami priklausomai nuo pasirinkto audinio. Esant dideliam aukščiui ne su visais audiniais galimas pilnas susivyniojimas į kasetę.
  3. Tvirtinimo galimybės: varžtelių pagalba kasetė prisukama prie lango rėmo stiklajuosčių. Kreipiančiosios specialia dvipusio lipimo juosta yra klijuojamos ant šoninių lango rėmo stiklajuosčių.
  4. Garantija – 24 mėnesiai.

Audinių atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų priklausomai nuo kompiuterio ekrano nustatymų ir skirtingų audinio rulonų partijų.

Matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=01Nuit87U6Y

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės