Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Parduotuvė /
Roletai

Roletai

Roletai LUISA

Roletai valdomi iš apačios į viršų. Šiuos roletus galima montuoti ir iš viršaus, tik valdymas bus ne grandinėle bet rankenėlės pagalba. Galima kombinuoti vieną kasetę iš viršaus, kitą iš apačios, taip būtų galima naudoti du skirtingus audinius, pavyzdžiui, vienas skirtas dienai, kitas - nakčiai.

Kasetiniai roletai - Vegas

Kasetiniai roletai su kreipiančiosiomis ant stiklajuosčių. Montuojami plastikiniams bei mediniams langams. Kreipiančiųjų pagalba langą atidarius ant ventiliacijos padėties, roletas išlieka prigludęs prie stiklo.

Klasikiniai roletai iki 2,0 m pločio

Klasikiniai laisvai kabantys roletai langams, kurių plotis yra iki 1,8 m. Tai ekonomiškas langų dekoravimo būdas. Universalių plastikinių laikiklių pagalba galimas montavimas ant lango rėmo, į lubas, ant sienos arba į angą.

Klasikiniai roletai MINI iki 1,4 m pločio

Tai ekonomiškiausias roletų tipas, skirtas uždengti langus. Audinys susisuka ant vamzdelio ir yra neuždengtas, bet atvertus langus ant ventiliacijos padėties, specialių žilkučių pagalba audinys vistiek išlieka prigludęs prie lango rėmo. Maksimalus roleto plotis galimas iki 1400 mm pločio.

Roletas stoglangiui

Roletai skirti uždengti stogo langams.

Kasetinis roletas nuo saulės ir karščio (permatomas audinys)

Kasetinis roletas su nuo saulės ir karščio audiniais, tinkamas patalpoms, kurias reikia apsaugoti nuo tiesioginės saulės ir karščio.