Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Parduotuvė /
Žaliuzės

Žaliuzės

Vertikalios žaliuzės 127 mm

Vertikalios žaliuzės su 127 mm pločio juostelėmis.

Medinės žaliuzės 25 mm

Horizontalios medinės žaliuzės su 25mm pločio juostelėmis. Žaliuzių juostos yra atsparios drėgmei, saulei, todėl juostos neišblunka ir neišsikraipo. Žaliuzės pagamintos iš natūralios liepos medienos, padengtos laku, todėl yra lengvai prižiūrimos. Suteikia namams prabangos ir jaukaus šiltumo.

Medinės žaliuzės 50 mm

Medinės žaliuzės su 50mm juostelėmis. Tai klasikinis prabanga kvepiantis langų dekoravimo būdas.

Vertikalios žaliuzės 89 mm

Vertikalios žaliuzės su 89mm pločio juostelėmis

Plisuotos žaliuzės 25mm

Plisuotos žaliuzės plastikiniams langams, kurios valdomos rankenėlės pagalba tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Sumontavus šias žaliuzes galima uždengti bet kurį lango fragmentą.

Horizontalios žaliuzės 16 mm (valdomos grandinėle)

Horizontalios žaliuzės skirtos plastikiniams bei mediniams su stiklo paketais langams. Žaliuzės juostelių plotis yra 16 mm, Žaliuzės valdomos grandinėle.

Horizontalios žaliuzės 16 mm (valdomos lazdele bei virvute)

Horizontalios žaliuzės skirtos plastikiniams bei mediniams su stiklo paketais langams. Žaliuzės juostelių plotis yra 16 mm, žaliuzė valdoma virvele bei lazdele.

Horizontalios žaliuzes 25 mm (valdomos lazdele bei virvute)

Horizontalios žaliuzės skirtos plastikiniams bei mediniams su stiklo paketais langams. Žaliuzės juostelių plotis yra 25 mm, žaliuzė valdoma virvele bei lazdele.

Plisuotos žaliuzės 25mm stogo langams

Plisuotos žaliuzės skitos stogo langams, valdomos rankenėle. Galima uždengti bet kurį lango fragmentą, nes žaliuzes galima pakelti tiek iš viršaus tiek iš apačios. Specialių troselių pagalba, nes ir pasvirusiems langams langams žaliuzės išlieka prigludusios prie lango rėmo.

Plisuotos žaliuzės 25mm (ant kampų)

Plisuotos žaliuzės plastikiniams langams, kurios valdomos rankenėlės pagalba tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Sumontavus šias žaliuzes galima uždengti bet kurį lango fragmentą.

Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos lazdele)

Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos varikliu ir virvute)

Vertikalios diena naktis užuolaidos valdomos varikliu ir vivute, variklis pultelio pagalba valdo užuolaidos audinių pasisukimo kampą, o virvutės pagalba audiniai nustumiami į vieną arba į kitą šoną.