Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai nuo saulės ir karščio

Roletai nuo saulės ir karščio


Roletai nuo saulės ir karščio

Roletų nuo saulės ir karščio išskirtinumai

Nors būtų galima išvardinti nemažai priežasčių, kodėl saulė ir jos šiluma yra puikus dalykas, nereikia pamiršti, kad tai gali mums ir pakenkti, jeigu mėgausimės neatsakingai. Taigi,  labai svarbu pagalvoti ir apie papildomas priemones.

Labai svarbu kontroliuoti ir į namus (ar bet kurią kitą erdvę) patenkantį saulės spindulių srautą. Jei saulės spindulių pateks pernelyg daug, jie įkaitins patalpas, todėl jausimės ne itin komfortiškai. Be to, saulės spinduliai gali pakenkti ir šalia lango esantiems augalams. Kad taip nenutiktų – kad išvengtumėte pakenkimo saulės spinduliams ir, kad mikroklimatas patalpose būtų optimalus, verta pagalvoti apie tinkamas langų dangas. Roletai nuo saulės ir karščio yra puikus pasirinkimas. Dar viena gera žinia ta, kad šie roletai ne tik užtikrins apsaugą nuo saulės ir karščio, bet ir taip pat – papuoš interjerą ir, žinoma, užtikrins privatumą. Roletų nuo saulės ir karščio pasirinkimas yra labai didelis, taigi, nepriklausomai nuo to, koks stilius jums labiausiai patinka (klasikinis, modernus ir t.t.), rasite sau tinkamiausius.

Šie roletai yra gaminami iš specialių audinių, kurie sumažina saulės infraraudonųjų spindulių pralaidumą net iki 88%! Keturių skirtingų tipų audiniai leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą pagal Jūsų individualius poreikius. Visi audiniai dengti saulę atspindinčia medžiaga, kad šiluma nepatektų į patalpų vidų. Audiniai skirstomi į: specializuotus, ypač efektyvūs Screen ir GlasGard audiniai: iš patalpos pusės matomas vaizdas lauke, be to, šie roletai neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano patalpų viduje, todėl užtikrinamas maksimalus komfortas dirbant kompiuteriu ar žiūrint filmus, nedaroma žala jūsų regai.

Taip pat audiniai gali būti metalizuoti blizgūs ir metalizuoti matiniai: ekonomiškiausias pasirinkimas audinių nuo saulės ir karščio kategorijoje. Audiniai atspindi UV spindulius ir tamsina patalpą priklausomai nuo audinio atspalvio šviesumo: šviesesni atspalviai daugiau praleidžia dienos šviesos, tamsesni mažiau.

Gumuoti audiniai: vieninteliai visoje roletinių audinių kolekcijoje iki šimto procentų blokuojantys dienos šviesos patekimą į patalpą, taip pat atspindintys UV spindulius.

Metalizuoti raštuoti: dryžuoti arba gėlėti audiniai. Dryžuoti ir gėlėti audiniai puikis tiks tuo atveju, jei norite savo interjerui suteikti įvairovės, gyvumo, žaismingumo bei daugiau spalvų.

Šilkiniai: lengvi, ypatingai grakščiai krentantys ant lango audiniai, saugo nuo karščio ir tamsina patalpą priklausomai nuo audinio atspalvio šviesumo: šviesesni atspalviai daugiau praleidžia dienos šviesos, tamsesni mažiau. Šie audiniai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti lengvą, gaivų romantišką bei subtilų interjerą.

Kaina tik nuo 35 eur/m2

Roletus prižiūrėti yra labai paprasta, jie pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas.Techniniai duomenys

Roletai nuo saulės ir karščio gali būti pagaminti su kasetinių arba klasikinių roletų mechanizmais.

Norite sužinoti daugiau apie roletų mechanizmus? Plačiau apie kasetinių roletų mechanizmus skaitykite čia, o klasikinių čia.

Garantija – 24 mėnesiai.

Kodėl šiuos roletus verta įsigyti internetu?

Svarbu akcentuoti, kad norintieji įsigyti šiuos roletus, gali tai padaryti internetu ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta tai daryti. Jūsų laukia didelis pasirinkimas, tad tikrai rasite sau tinkamiausius, o išsamūs aprašymai užtikrins, kad išsirinkti bus labai paprasta. Be to, pirkimas internetu jums leis ne tik sutaupyti daug laiko, bet ir garantuos komfortą, kadangi galėsite įsigyti roletus sau patogiausiu metu. Jei norite įsigyti šio tipo roletų, tai galite padaryti mūsų elektroninėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c//roletai-1/roletai-kasetiniai-1/kasetinis-roletas-supra#ad-image-0.

Tik dabar pristatymo paslaugą NEMOKAMAI, tad pasinaudokite šia, itin puiki proga!!!

Norite sužinoti, kokia būtų roletų kaina? Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal lango plotį priklausomai nuo pasirinkto audinio ir mechanizmo.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Klasikiniai Universaliausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU