Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai - Klasikiniai

Roletai - Klasikiniai


Roletai - Klasikiniai

Klasikinių roletų išskirtinumai

Langai – vienas svarbiausių bet kurio pastato akcentų, kadangi pro juo patenka dienos šviesa, o taip pat – galime stebėti tai, kas vyksta aplink. Tačiau, jei nebus pasirinkta jokia lango danga, teks susidurti su tam tikrais nepatogumais – pernelyg intensyviais saulės spinduliais, pašalinių žmonių žvilgsniais ir t.t. Todėl verta pagalvoti apie langų dangos sprendimus. Vienu tokių pasirinkimų galėtų tapti ir klasikiniai langų roletai. Tai – puikus pasirinkimas dėl daugelio priežasčių.

Klasikiniai roletai pasižymi itin puikiomis savybėmis, dėl kurių netruksite pastebėsite, tai – idealus pasirinkimas jūsų namams ar kitos paskirties pastatui. Viena šių roletų savybė yra ta, kad jie gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant aliuminio vamzdžio, pats roletas valdomas grandinėlės pagalba ir užfiksuojamas bet kuriame taške. Be to, klasikiniai roletai naudojami, norint uždengti ypatingai plačius langus, pasirenkant labai sunkius audinius arba jeigu yra poreikis sumontuoti roletus angoje ar ant jos. Visos detalės yra pagamintos iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų, todėl užtikrinamas stabilumas, tvirtumas, puiki išvaizda ir ilgas tarnavimo laikas. Rinkitės šiuos roletus, jei jums aktualios tos interjero detalės, kurių nereikės atnaujinti jau po kelerių metų. Džiugina ir tai, kad prižiūrėti klasikinius roletus yra labai paprasta, todėl šios interjero detalės priežiūra nepareikalaus daug jūsų laiko bei dėmesio.  Taip pat svarbu akcentuoti, kad klasikiniams roletams gali būti naudojami ypač įvairūs audiniai, todėl tikrai rasite labiausiai tinkančius jūsų interjerui. Apie audinius nuo saulės ir karščio galite skaityti čia. Šie audiniai pasižymi ypač puikiomis savybėmis – atrodo ne tik estetiškai, bet ir apsaugos nuo intensyvių saulės spindulių, neleis patalpoms pernelyg įkaisti.Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: aliuminio vamzdis (gali būti skirtingo diametro priklausomai nuo lango pločio: 19, 28, 32, 40 ir 45 mm), metaliniai laikikliai, audinys, apatinis svarelis ir valdymo mechanizmas. Roleto maksimalus plotis – 3500 mm, maksimalus aukštis – 4000 mm. Tvirtinimo galimybės: universalių laikiklių pagalba roletą galima tvirtinti ant lango rėmo, į sieną, į lubas ir net į nišos kraštus. Garantija – 24 mėnesiai.

Kodėl klasikinius roletus verta pirkti internetu?

Jei norite įsigyti klasikinius roletus, tai vienas iš būdų tai padaryti – jų įsigijimas internetu. Svarbu pridurti, kad tai – iš tiesų puikus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, perkant internetu, jūsų laukia didelis klasikinių roletų pasirinkimas, todėl tikrai rasite tinkamiausius. Be to, sutaupysite daug laiko, kadangi roletus išsirinksite net neišėję iš namų. Na, ir, žinoma, komfortas garantuotas – išsirinkti roletus galėsite sau patogiu metu. Pateikiami išsamūs gaminių aprašymai, todėl bus paprasta nuspręsti, kuris iš jų labiausiai jums tiktų. Klasikinius roletus galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c/parduotuve/roletai-1/roletai-klasikiniai-1. Pasinaudokite puikia proga, nes tik dabar pristatymo paslaugą NEMOKAMAI!!! Norite sužinoti, kiek kainuotų klasikiniai roletai? Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas". Tiksli kaina paskaičiuojama pagal lango plotį priklausomai nuo pasirinkto audinio.

Matavimo instrukcija montuojant virš lango ant sienos:

https://www.youtube.com/watch?v=gO04iEtm_nU

Matavimo  instrukcija montuojant klasikinį roletą angoje:

https://www.youtube.com/watch?v=5C43gQ6b8H4.

Nepraleiskite progos savo namus ar bet kurį kitą jums priklausantį gaminį papuošti patvaria, ilgai tarnausiančia, stilinga ir estetiška langų danga – klasikiniais roletais. 

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalios žaliuzės Optimalus sprendimas,...

SKAITYTI PLAČIAU