Pagrindinis /
Gražinimo sąlygos

Gražinimo sąlygos

Gaminių gražinimo sąlygos

Pirktos internetu prekės grąžinamos vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis. Sutarčių, kurių negalima atsisakyti sąrašas pateiktas CK 6.228 (10) str. 2 d.

Klientas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus tuos atvejus, kai sutartis sudaryta gaminamoms prekėms pagal specialius kliento nurodymus t. y. prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į kliento asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, neatsižvelgiant į tai, ar prekės pradėtos gaminti, ar ne, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos kliento asmeninėms reikmėms.

Atsisakius sutarties, pardavėjas įsipareigoja klientui, per keturiolika dienų, grąžinti sumokėtus pinigus už grąžintas prekes. Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Galimas nemokamas grąžinimas atvykstant į artimiausią turimą pardavėjo, - UAB Roletas saloną.

Grąžinti galima tik standartinių dydžių gaminius. Pagal individualų kliento pateiktą užsakymą pagamintos prekės, kai gaminiai ir audiniai pagal nurodytus matmenis pasiūti, atpjauti, atkirpti, - nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jeigu pagamintas gaminys neatitinka kliento užsakyme nurodytų duomenų ar gaminys pagamintas brokuotas, nekokybiškas.


Grąžinamas gaminys privalo būti pilnai sukomplektuotas, tvarkingai supakuotas originalioje pakuotėje. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako klientas.

 

Gaminys turi būti nepraradęs prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Jeigu gaminys nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, pardavėjas,- "UAB Roletas" turi teisę nepriimti gaminio grąžinimo.


Apie prisatytus nekokybiškus gaminius arba gaminius neatitinkančius užsakymo duomenų klientas per ne ilgesnį, nei 14 dienų terminą, informuoja pardavėją "UAB Roletas" el. paštu: [email protected]. Ir susiderina dėl prekių gražinmo laiko.

Gaminys turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, o gaminys tinkamai paruoštas ir įpakuotas.

Gaminys grąžinamas kliento sąskaita, išskyrus atvejus, kai gautas ne tas gaminys, arba kai pristatytas gaminys yra nekokybiškas.

Kai grąžinamas nekokybiškas gaminys arba gaminys neatitinkantis užsakymo duomenų, pardavėjas, - "UAB Roletas" įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška kokybiška preke. Tuo atveju kai pardavėjas neturi analogiškos prekės, grąžina klientui už prekę sumokėtus pinigus.

Pinigai klientui negrąžinami tuo atveju, kai šis blogai nurodo gaminių matmenis ir informuotas pardavėjo nesutinka suformuoti naujo užsakymo, kuriame turi nurodyti teisingus matmenis ir primokėti susidariusį skirtumą. Tokiu atveju pardavėjas turi teisę pagaminti apmokėtą užsakymą, nepaisant to, kad kliento nurodyti matmenys nėra teisingi. 

Kilus daugiau klausimų dėl gaminių gražinimo kreiptis el. paštu [email protected]  .