Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Žaliuzės /
Vertikalios žaliuzės /
Vertikalios žaliuzės 127 mm

Vertikalios žaliuzės 127 mm

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2 Peržiūrėti visus audinius

Vertikalių žaliuzių tekstiliniai audiniai

3

Vertikalių žaliuzių valdymo tipas

4

Montavimo tipas

Gaminio aprašymas

Pagaminsime ir pristatysime nuo 5 iki 10 darbo dienų (sezono metu užsakymų terminas gali pailgėti keliomis dienomis).


Vertikalios žaliuzės gaminamos iš platesnių (standartiškai dažniausiai montuojamų)  - 127 mm pločio juostelių, geriau tinka didesniems langams.

Svarbu tai, jog žaliuzės naudojamos ne tik langų dekoravimui. Jomis galima atskirti tam tikras patalpų dalis bei pridengti sienines lentynas be durų. Tinka bet kokio tipo patalpų dekoravimui, todėl plačiai naudojamos biuruose, mokyklose, gamyklose ir panašiose viešosiose, ar privačiose įstaigose, tiek buto interjere.

Vertikalių žaliuzių audiniai gali apsaugoti ir nuo saulės bei karščio. Šios kategorijos audiniai gali būti trejopi:

Gumuoti - vieninteliai visoje audinių kolekcijoje iki šimto procentų blokuojantys dienos šviesos patekimą į patalpą, taip pat atspindintys UV spindulius.

Metalizuoti - atspindintys UV spindulius ir blokuojantys dienos šviesą priklausomai nuo pasirinkto atspalvio tamsumo (šviesesni praleis daugiau dienos šviesos, tamsesni atspalviai mažiau). 

SCREEN ir GLASGARD - specializuoti, ypač efektyvūs ir pasižymintys maksimaliausia apsauga iš patalpos pusės matomas vaizdas lauke (išskyrus glasgard balto atspalvio) ir tuo pačiu šie audiniai neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano patalpų viduje. 

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų.

Vertikalių žaliuzių matavimo instrukcija montuojant į angą: https://www.youtube.com/watch?v=a5Z8gtjYhVYTechniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: tai vienodo pločio ant aliuminio bėgelio sukabintos besislankiojančios ir besisukančios juostos.
  2. Juostos yra valdomos grandinėle ir virvele. Grandinėle galima reguliuoti vertikalios juostos pasisukimo kampą (iki 360° kampu), o virvele - atitraukti ar užtraukti žaliuzes.
  3. Žaliuzių maksimalus plotis  - 3500 mm, o maksimalus aukštis 4000 mm.
  4. Tvirtinimo galimybės: vertikalios žaliuzės gali būti tvirtinamos prie lubų, nišose, prie lango konstrukcijų ar sienos.
  5. Garantija – 24 mėnesiai.

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės