Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Žaliuzės /
Plisuotos žaliuzės /
Plisuotos žaliuzės 25mm

Plisuotos žaliuzės 25mm

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Stiklajuostės gylis, mm

3 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

4 Peržiūrėti visus audinius

Plisuotų žaliuzių audiniai

5

Žaliuzės montavimo būdas

Gaminio aprašymas

Pagaminsime ir pristatysime nuo 3 iki 7 darbo dienos (sezono metu užsakymų terminas gali pailgėti keliomis dienomis).

Klostuoti audiniai, įvairių stilių ir spalvų, visiškai atsparūs saulei, drėgmei, ar lengvi elegantiški modeliai papuoš bet kokio tipo, ar formos langus. Audiniai ir profilis yra pagaminti iš labai aukštos kokybės medžiagų.

Pagrindinis išskirtinumas yra tas, kad jos gali būti valdomos pagal Jūsų norus: atstumiamos iš šono, iš viršaus, iš apačios; galima jas užfiksuoti norimame aukštyje; visiškai užtemdyti langą arba palikti neuždengtą.

Vienintelis produktas turintis drėgmei atsparius audinius, bei savybes, net ir deformuojantis palaipsniui grįžti į pradinę padėtį. Audinius galima netgi nesunkiai išplauti ir jie nepraras turėtų savybių.

Šios žaliuzės skirtos tik vertikaliems langams, norint užsakyti žaliuzė stoglangiams arba horizontaliems langams, reikia pasirinkti kitą produktą.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: viršutinis ir apatinis profilis, plisuota medžiaga su metalizuotu pamušalu arba be jo, valdymo mechanizmas.
  2. Žaliuzė yra pakeliama arba nuleidžiama bei užfiksuojama norimame aukštyje rankenėlės pagalba. Tad reikia atkreipti dėmesį jeigu langai yra aukštai, tokiu atveju žaliuzę valdyti bus nepatogu.
  3. Žaliuzės klostės plotis yra: 25 mm.
  4. Tvirtinimo galimybės: plisuotos žaliuzės tvirtinamos tarp lango stiklajuosčių arba ant lango stiklajuosčių.
  5. Garantija – 24 mėnesiai.

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis.

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės