Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Tinkleliai nuo vabzdžių /
Tinkleliai - Durys /
Tinkleliai - durys nestandartinės spalvos

Tinkleliai - durys nestandartinės spalvos

Kaina: 150.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Apatinis skaidrus segmentas

3

Landa gyvūnams 14,5cm X 14,8cm

4 Peržiūrėti visus audinius

Tinklelio durų nestandartinės spalvos

5

Vyrių pusė (žiūrin iš lauko)

6

Tinklo spalva

Gaminio aprašymas

Pagaminsime ir pristatysime nuo 2 iki 4 darbo dienų (be pristatymo).

Tinklelių - durų nuo vabzdžių rėmai – tai stabilios ir tvirtos konstrukcijos, o šių durų tinkleliai ypač patvarūs ir ilgaamžiai. Tinka visų tipų lauko, ar balkono durims. Durų rėmeliai montuojami ant vyrių, todėl prireikus gali būti laisvai nuimami ir vėl uždedami. Patogių vyrių pagalba durų nereikia uždarinėti, nes vyriai yra su automatinio užsidarymo sistema.

Didžiausias durų privalumas laisvai sukimbantys magnetai (savaiminis užsidarymas). Dėl jų tinkleliai - durys yra ypač mėgiami mūsų klientų, net ir pačių mažiausiųjų. 

Tinklelių - durų standartinės profilio spalvos - balta arba ruda, antracit arba auksinio ąžuolo spalvos galimos už papildomą priemoką.

Norint tinkamai ir be tarpų sumontuoti tinklelius, reikia kad visos lango ar durų rėmo kraštinės būtų vienoje plokštumoje.

Užsakant nurodomas durų rėmo išorinis matmuo. Šis matmuo yra be vyrių ir magnetukų, standartinių vyrių plotis yra 20mm, o magnetukų 15mm, matuodami įvertinkite tai. Esant poreikiui galime komplektuoti vyrius 15mm be priemokos.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: metaliniai profiliai, jungiamosios detalės ir tinklelis, rankenėlės, kniedės.
  2. Tinklelių maksimalus plotis – 1000 mm, maksimalus aukštis – 2400 mm. Tinklelio minimalus plotis – 500 mm, minimalus aukštis – 500 mm.
  3. Visiems tinkleliams duris yra montuojamas skersinis profinis, nes taip šios durys tampa dar tvirtesnės bei stabilesnės.
  4. Tvirtinimo galimybės: durų išorėje ant rėmo ar sienos. 
  5. Garantija: 24 mėnesiai. 

Tinklelio - durų matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=dqfcoTHuVHE

Paskutinį kartą žiūrėtos prekės