Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai Diena naktis /
Vertikalios diena naktis užuolaidos /
Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos varikliu ir virvute)

Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos varikliu ir virvute)

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Variklis su baterijomis audinio švienos kampo reguliavimui

3

Vertikalių žaliuzių valdymo tipas

4

Montavimo tipas

5 Peržiūrėti visus audinius

Vertikalios diena naktis užuolaidos GR

6

Nuotolinis siųstuvas varikliui valdyti

Gaminio aprašymas

Pagaminimo terminas 3-10 darbo dienų.

Priklausomai nuo pasirinkto audinio, terminas gali keistis.

Viršutinio profilio apdaila į kainą nėra įskaičiuota ir klientas gali tai gamintis/pritaikyti individualiai arba konsultuotis su mūsų darbuotojais.

Tai visiškai naujas užuolaidų/žaliuzių tipas Lietuvoje. Pasižymi itin elegantiška ir prabangia išvaizda, o taip pat ir patogiu bei funkcionaliu valdymu.

Šis gaminys atstoja dienines ir naktines užuolaidas, kadangi dienos metu galima palikti atidarytas ir bus aiškiai matomas vaizdas už lango, o nakties metu galima uždaryti ir atstos naktinę užuolaidą, nes audinys tiek iš lauko, tiek iš vidaus nebus permatomas.

Šias užuolaidas taip pat galima praskleisti bet kuriame norimame taške, o tai yra patogiau ir praktiškiau nei naudojant standartines užuolaidas.

Valdymas varikliu ir virvute, variklis valdomas nuotoliniu siustuvu, kuriuo reguliuojamas audinio pasukimo kampas, o virvute žaliuzė nutraukiama į vieną arba kitą šoną.

Variklis valdomas nuotoliniai siųstuvais kurie yra 1 arba 15 kanalų, galima arba vienu pilteliu valdyti vieną žaliuzę arba iki 15 žaliuzių.

Varikliui galima papilldomai užsakyti išmanaus namo valdiklį, turint valdiklį galima žaliuzes valdyti teefonu arba plantčetiniu kompiuteriu, išmanau valdiklio kaina yra 250 eur/vnt.

Pasirinkus valdymo tipą L30 arba R30, žaliuzės viduryje tarp audinių gausis apie 10mm tarpelis.

Mechanizmo spalva balta.

Matavimo instrukcijas galite rasti paspaudus ant šių nuorodų:

https://youtu.be/a5Z8gtjYhVY

https://youtu.be/3NrRiOSNw3ITechniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: tai vienodo pločio ant aliuminio bėgelio sukabintos besislankiojančios ir besisukančios užuolaidų juostos. Aliumnis bėgelis, užuolaidinės juostos, valdymo mechanizmas ir laikikliai, variklis ir 1 kanalo nuotolinis siųstuvas.
  2. Juostos yra valdomos grandinėle ir virvele. Varikliu galima reguliuoti vertikalios juostos pasisukimo kampą (iki 360° kampu), o virvele - atitraukti ar užtraukti žaliuzes.
  3. Žaliuzių maksimalus plotis  - 3500 mm, o maksimalus aukštis 4000 mm.
  4. Tvirtinimo galimybės: vertikalios diena naktis užuolaidos gali būti tvirtinamos prie lubų, nišose, prie lango konstrukcijų ar sienos.
  5. Garantija – 24 mėnesiai.

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės