Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Tinkleliai - Rėmeliai

Tinkleliai - Rėmeliai


Tinkleliai - Rėmeliai

Tinklelių - Rėmelių išskirtinumai

Ne paslaptis, kad vasara daugeliui žmonių yra pats maloniausias metų laikas, kadangi galima mėgautis saulės šviesa ir šiluma. Tačiau kartu su vasara, pasitinkame ir įvarius vabzdžius. Ypač daug nepatogumų – nuo pašalinio garso iki įkandimo, sukelia uodai. Taigi, poilsis nebus toks kokybiškas, jei teks susidurti su jais, tad verta pagalvoti apie priemones, kurios padėtų to išvengti. Tai tampa dar svarbiau, kai kalbame apie savo namus ar bet kurią kitą erdvę, kurioje praleidžiame labai daug laiko. Gera žinia ta, kad priemonių, kuris jums padės išvengti  uodų, yra nemažai, o vienas tokių pasirinkimų yra tinkleliai – rėmeliai nuo uodų. Priežasčių, kodėl verta juos rinktis, ypač daug.

Šie tinkleliai – rėmeliai, kurie jums padės išvengti susidūrimo su uodais, o taip pat ir su kitais vabzdžiais, turi daug puikių savybių. Viena iš jų yra paprastas ir lengvas jų montavimas. Tinkleliai – rėmeliai yra tvirtinami pasukamomis metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais. Dar svarbu pabrėžti, kad šiuos tinklelius galima montuoti ant ne standartinių langų (pavyzdžiui, trapecijos formos), taigi, juos galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir sodyboje, vasarnamyje, poilsiavietėje ir t.t. Rėmeliai montuojami tarp lango rėmo išorėje, taip pat galimybė montuoti ant angos. Ne paslaptis ir tai, kad tinkleliai – rėmeliai yra sezoninis daiktas – vėlyvą rudenį ar žiemą, jums jų neprireiks, todėl juos lengvai galima nuimti, prireikus vėl uždėti. Nestandartiškai galima į rėmelį dėti: aliuminio tinklą, kuris saugo nuo graužikų, taip pat nematomą tinklelį (pusantro karto plonesnių siūlelių, kurie yra mažiau pastebimi  nei standartinio  tinklo) antialerginį tinklą, tinkantį alergiškiems žmonėms, kuris sulaiko žiedadulkes ir pačias smulkiausias dulkes. Taigi, kaip matyti, šie tinkleliai – rėmeliai jūsų gyvenimą pavers kur kas kokybiškesniu, ramesniu bei saugesniu: būsite apsaugoti ne tik nuo uodų, bet ir nuo graužikų ir net žiedadulkių. Taigi, nebus trikdomas jūsų poilsis, o savijauta – išliks puiki, nuotaikos nesugadins alerginės reakcijos, galinčios kilti dėl žiedadulkių.

Kadangi tinklelis yra matomas, svarbi ir jo išvaizda. Gera žinia ta, kad spalvą galite rinktis. Nors tinklelio rėmelio profilių standartinės spalvos - balta arba ruda, nestandartinės spalvos - laminuoto auksinio ąžuolo ir populiarios antracito spalvos, verta pabrėžti, kad profilius galima nudažyti bet kokia pageidaujama RAL paletės spalva. Tad rinkitės labiausiai patinkančią.

 Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: metaliniai profiliai, jungiamosios detalės ir tinklelis. Atsukus laikiklius pasikelia visas segmentas.

Tinkliuko maksimalus plotis – 1800 mm, maksimalus aukštis – 2500 mm.

Tinkliuko minimalus plotis – 150 mm, minimalus aukštis – 150 mm.

Tvirtinimo galimybės: langų ar durų išorėje, ant langų rėmų ar sienos.

Garantija: 24 mėnesiai.

Kodėl tinklelius – rėmelius verta pirkti internetu ir nuo ko priklauso jų kaina?

Taip pat tinklelius duris galima užsakyti mūsų internetinėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c//tinkleliai-nuo-vabzdziu-1/tinkleliai-remeliai-1/tinklelis-remelis#ad-image-0.

Svarbu įvardinti ir priežastis, kodėl verta rėmelius – tinklelius pirkti internetu. Visų pirma, jūsų laukia didelis pasirinkimas bei aprašymai, todėl išsirinksite lengvai. Taip pat jūsų laukia galimybė tinklelius – rėmelius pirkti sau patogiausiu metu. Be to, taupomas ir laikas, tad jo daugiau liks maloniam poilsiui.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal tinklelio plotą.

Tinklelio – rėmelio matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=sZ6AkR1d_h8.

Mėgaukitės dar malonesniu ir ramesniu poilsiui nei iki šiol.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Plisuoti tinkleliai Modernus, šiuolaikiškas bei...

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Durys Patogus naudojimas, kai...

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Roletai Tinkleliai susukamas...

SKAITYTI PLAČIAU