Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Plisuoti tinkleliai

Plisuoti tinkleliai


Plisuoti tinkleliai

Plisuotų tinklelių išskirtinumai

Kartu su vasara ateina ne tik saulės šiluma bei šviesa, bet ir taip pat pabunda įvairūs vabzdžiai, kurie neretai mus sukelia daug nepatogumų ir pablogina poilsio kokybę. Taigi, turime galvoti kaip suderinti du itin svarbius dalykus – patalpų vėdinimą bei kaip kontroliuoti vabzdžių patekimą į patalpas. Gera žinia ta, kad pasirinkus stilingas, patogias naudoti ir šiuolaikiškas priemones, mūsų kasdienybės kokybė bus kur kas aukštesnė: patalpos bus vėdinamos, tačiau į jas nepateks vabzdžiai, o jūs galėsite mėgautis netrikdomu poilsiu ir ramybe. Vienas tokių pasirinkimų, kuris užtikrins kokybišką patalpų vėdinimą ir galimybę išvengti vabzdžių jose, yra plisuoti tinkleliai nuo uodų bei kitų vabzdžių.

Plisuoti tinkleliai pasižymi itin puikiomis ypatybėmis, todėl tikrai netrūksta priežasčių, kodėl būtent šis gaminys turėtų atsirasti namuose, sodyboje, vasarnamyje ar poilsiavietėje šiltuoju metų laiku. Visų pirma, verta pabrėžti, kad tai yra modernus sprendimas, idealiai tinkantis plačioms durims ar slankiojančioms durų sistemoms. Ne paslaptis ir tai, kad dažnu atveju susiduriame su poreikiu ne tik vėdinti patalpas, bet ir matyti, kas vyksta  lauke. Taigi, svarbu priminti, kad šie tinkleliai yra ne tik ilgaamžiai ir patikimi, bet ir taip pat patogūs naudoti – neriboja matomumo. Taigi, rinkitės juos, jei jums reikalingas gaminys, kuris patikimai galėtų tarnauti ne vieną šiltąjį sezoną, o taip pat – leistų jums matyti, kas vyksta už namų ribų.

Negali likti nepaminėtas ir pagrindinis plisuotų tinklelių privalumas: svarbu pabrėžti, kad jų nereikia pilnai užtraukti ar atitraukti (tai yra ypač aktualu ypač plačių durų savininkams, bei tiems kuriems pro terasos duris tenka vaikščioti itin dažnai), o galima sustabdyti bet kurioje norimoje pozicijoje: atitraukiate tiek, kiek jums reikia praėjimui ir praėję užtraukiate atgal.

Gali būti dviejų tipų: viengubi ir dvigubi tinkleliai.

Viengubas plisuotas tinklelis yra skirtas durims ir langams atitraukti iš vieno pasirinkto šono. Maksimalus galimas plotis 3000 mm.

Dvigubas plisuotas tinklelis valdomas iš abiejų šonų ir susijungia viduryje, toks tipas gan patogus naudojimui, kai durys arba anga yra plačios, tokia viena sistema galima uždengti net iki 4800 mm pločio ertmes.

Mūsų gaminamo modelio plisuotų tinklelių sistema Midel 22 yra atkeliavusi iš Italijos. Tai labai patogi naudoti bei ilgaamžiška sistema, kurios analogo Lietuvoje nerasite. Šios sistemos privalumai yra:

• naujas išskirtinai gražus dizainas, todėl toks gaminys tikrai papuoš jūsų namus, sodybą ir t.t.;

• nereikalingos papildomos rankenos, pačiame profilyje išlieta patogi rankena tiek iš vieno šono, tiek iš kito šono per visą aukštį.

• stumdomas profilis su tinkleliu važinėja ant specialaus ratuko apačioje, taip garantuojamas patogus bei lengvas tinklelio valdymas.

• apatinis profilis tik 5mm aukščio, atidarius apačioje netrukdo vaikščioti, todėl užtikrinamas patogus judėjimas;

• profiliuose yra papildomos pertvaros varžteliams prisukti prie lango rėmo, montuojami taip pačiai kaip tinkleliai roletai ir reikalingi papildomi profiliai.

• nėra plastikinių kampų, aliuminiai profiliai susijungia vienas su kitu;

Apatinis profilis standartiškai yra juodos spalvos.

Tinklo spalva galima tik juoda.

Standartinė profilių spalva ruda, balta arba antracit. Esant pageidavimui, galima dažyti bet kokia spalva pagal RAL spalvų paletę, todėl bus paprasta įgyvendinti kūrybines idėjas.

Šis tinklelis pasižymi nesudėtingu montavimu.

Galima pritaikyti bet kokio tipo stačiakampiams langams bei durims.

 Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: aliuminiai profiliai, tinklelis, apatinis slenkstis, apatinio profilio ratukas, tvirtinimo elementai.

Tinklelio maksimalus plotis – 4800 mm, maksimalus aukštis – 3000 mm.

Tvirtinimo galimybės: langų ar durų nišoje, ant lango rėmo arba sienos.

Garantija: 24 mėnesiai.

Plisuoti tinkleliai nuo uodų: nuo ko priklauso kaina?

Šių ganių kaina priklauso nuo įvairių veiksnių (tiksli kaina paskaičiuojama pagal tinklelio plotį ir aukštį).  Na, o, jei norite gauti tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=bsysfyYxqsE.

Kodėl šiuos tinklelius verta pirkti internetu?

Jeigu ir jūs norite, kad nuo šiol šiltuoju metų laiku, jūsų poilsis būtų kur kas kokybiškesnis  galėtumėte mėgautis išvėdintomis patalpomis, tačiau tuo pat metu išvengtumėte ir neprašytų svečių jose, tai tinkleliai nuo uodų yra būtinas pirkinys. Na, o juos įsigyti galite ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Pirkti internetu verta dėl daugybės priežasčių – laukia didelis pasirinkimas, daug papildomos informacijos, o taip pat ir – galimybė sutaupyti daug laiko. Be to, jums neteks spręsti klausimo, kaip gaminį parsigabenti į savo namus ar sodybą – jis bus pristatytas nurodytu adresu.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Tinkleliai - Durys Patogus naudojimas, kai...

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Rėmeliai Stacionarūs tinkleliai...

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Roletai Tinkleliai susukamas...

SKAITYTI PLAČIAU