Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Tinkleliai - Durys

Tinkleliai - Durys


Tinkleliai - Durys

Tinklelių - Durų išskirtinumai

Jeigu reikėtų įvardinti tuos malonius dalykus, kuriuos mums dovanoja šiltasis metų sezonas, tai jų būtų iš tiesų labai daug. Tačiau taip pat netrūktų ir tokių, kurie mums nėra itin  malonūs ir verčia galvoti apie papildomus sprendimus. Vienas tokių yra ir uodai bei kiti vabzdžiai. Nesunku pastebėti, kad jie gali ne juokais sugadinti ne tik mūsų poilsį įkyriai skleidžiamais garsais, bet ir taip pat sukelti įkandimus Kad to išvengtume, turime pagalvoti apie tai, kaip kontroliuoti vabzdžių patekimą į patalpą. Vienas iš būdų patekti patiems įvairiausiems vabzdžiams į patalpas, yra atviros arba praviros durys. Visgi, taip pat nesunku pastebėti, kad šiltuoju metų laiką atverti duris yra būtina, kadangi tai užtikrina patalpų vėdinimą. Taigi, kaip suderinti šiuos du dalykus? Kaip išvėdinti patalpas ir, kaip užtikrinti, kad į jas nepateks neprašyti svečiai? Tinklelis nuo uodų durims yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Yra daug priežasčių, kodėl turėtų būti pasirinktas tinklelis durims nuo uodų. Visų pirma, verta akcentuoti, kad tinklelio durų nuo vabzdžių rėmas – tai stabili ir tvirta konstrukcija, o šių durų tinklelis ypač patvarus ir ilgaamžis. Taigi, galite būti tikri, kad toks gaminys jums tarnaus tikrai ne vieną šiltąjį sezoną. Taip pat svarbu pabrėžti, kad tinklelis nuo uodų durims tinka visų tipų lauko ar balkono durims. todėl ši gaminį lengvai pritaikysite savo namas sodybai, vasarnamiui, ar bet kuriai kitai erdvei. Taip pat svarbu akcentuoti, kad vabzdžiai – sezoninė problema, todėl ir durų tinklelis nėra reikalingas ištisus metus. Atsižvelgiant į tai, kad durų rėmelis montuojamas ant vyrių, todėl prireikus gali būti laisvai nuimamas ir vėl uždedamas. Tinklelis durys gali būti dviejų tipų: varstomas ir stumdomas.

Didžiausias durų privalumas laisvai sukimbantys magnetai (savaiminis užsidarymas). Dėl jų tinklelis – durys yra ypač mėgiamos mūsų klientų, net ir pačių mažiausiųjų. Naudotis tokiu tinkleliu yra ypač paprasta bei lengva.

Tinklelio – durų standartinės profilio spalvos - balta arba ruda, taip pat galima nudažyti bet kokia RAL paletės spalva. Taigi, visai nesvarbu, koks yra jūsų poreikis – norite, kad tinklelis durims taptų išskirtine interjero detale arba priešingai – harmoningai derėtų kartu su kitomis jo spalvomis, dėl galimybės dažyti gaminį bet kuria spalva, galėsite įgyvendinti įvairius kūrybinius savo sumanymus.

 Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: metaliniai profiliai, jungiamosios detalės ir tinklelis.

Tinklelio maksimalus plotis – 1000 mm, maksimalus aukštis – 2400 mm.

Tinklelio minimalus plotis – 500 mm, minimalus aukštis – 500 mm.

Jeigu rėmelio aukštis yra didesnis kaip 2000 mm, gali būti pagamintas tinklelis pagal specialius kliento poreikius, tačiau papildomai turi būti dedamas skersinis profilis.

Tvirtinimo galimybės: durų išorėje ant rėmo ar sienos. Metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais.

Garantija: 24 mėnesiai.

Tinklelis nuo vabzdžių durims: kodėl verta pirkti internetu ir nuo ko priklauso kaina?

Gaminio pirkimas internetu leis jums sutaupyti labai daug laiko. Be to, laukia didelis pasirinkimas (varstomas tinklelis, balkono tinkliukas, apsauga su tinkleliu ir t.t.).

Taip pat tinkleliu – duris galima užsakyti mūsų internetinėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c//tinkleliai-nuo-vabzdziu-1/tinkleliai-durys-1/tinklelis-durys#ad-image-0.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal tinkleli – durų plotį ir aukštį.

Tinklelio-durų matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=dqfcoTHuVHE .

Patalpų vėdinimas ir apsauga nuo vabzdžių – nuo šiol tai įmanoma.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Plisuoti tinkleliai Modernus, šiuolaikiškas bei...

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Rėmeliai Stacionarūs tinkleliai...

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Roletai Tinkleliai susukamas...

SKAITYTI PLAČIAU