Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Foto - Roletai

Foto - Roletai


Foto - Roletai

Foto - Roletų išskirtinumai

Langai – vienas svarbiausių interjero akcentų. Todėl kiekvieno iš mūsų užduotis yra pasirūpinti, kad jie ne tik pripildytų mūsų namus (ar bet kurią kitą erdvę) dienos šviesa, bet ir taip pat – puoštų interjerą. Na, o išpildyti šį lūkestį bus kur kas paprasčiau, jei pasirinksite tinkamą langų dangą. Vienas tokių pasirinkimų yra foto roletai. Beje, verta akcentuoti ir tai, kad foto roletai puikiai tinka ne tik tuo atveju, kai norisi papuošti interjerą ar suteikti jam išskirtinumo, bet ir taip pat tais atvejais, kai siekiate kontroliuoti saulės spindulių srautą, patenkantį į jūsų namus ar pageidaujate privatumo.                                                                                       

Svarbu akcentuoti, kad tai yra vienas moderniausių, o kartu ir praktiškiausių, langų dekoravimo būdų. Pasirinktas aukštos raiškos paveiksliukas ar nuotrauka cheminiu būdu yra perkeliamas ant audinio, kuris paskui yra pritaikomas bet kokio tipo roletams. Galima tik pasidžiaugti, kad roletai yra ypač puikus pasirinkimas įvairiais atvejais. Vienas iš jų – kai norisi sukurti išskirtinį interjerą. Ne paslaptis, kad dažnas norime, kad mūsų namai (ar bet kuri kita mums priklausanti patalpa) būtų unikali bei išskirtinė, taigi, foto roletai šiuo atveju tampa ypač puikiu pasirinkimu – kaip žinia, ant jų gali būti ypač įvairūs ir, žinoma, dekoratyvūs piešiniai, todėl suteikia ypatingo žavesio bei unikalumo, kadangi galima rinktis iš daugybės piešinių. Tačiau ir tai – dar ne viskas: atsižvelgiant į tai, kad ant foro roletų galima perkelti iš vaikiškos tematikos piešinius, belieka tik pridurti, kad ši langų danga puikiai tinka ir vaikų kambario dekoravimui. Bet ir tai – dar ne visi atvejai, kuomet puikiai gali pasitarnauti foto roletai – juos taip pat galima naudoti ir kaip reklaminė užsklandą ant įmonės vitrininių langų. Taigi, foto roletai yra vienas tų pasirinkimų, kuris atlieka ir estetinę, ir praktinę reikšmę.

Kaina tik nuo 55 eur/m2Techniniai duomenys

Svarbu akcentuoti, kad foto roletai gali būti pagaminti su kasetinių arba klasikinių roletų mechanizmais. Norite apie tai sužinoti daugiau? Plačiau apie kasetinių roletų mechanizmus skaitykite čia, o klasikinių čia. Garantija – 24 mėnesiai.

Jeigu norite gauti tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas". Tiksli kaina paskaičiuojama pagal lango plotį priklausomai nuo pasirinkto audinio ir mechanizmo.

Kodėl foto roletus verta įsigyti internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl foto roletus verta įsigyti internetu. Visų pirma, jūsų lauks didelis pasirinkimas. Antra – taip sutaupysite laiko, nes tam, kad įsigytumėte foto roletus jums nereikės vykti ir namų. Na, ir, žinoma garantuotas komfortas, nes roletus įsigysite sau patogiu metu. Prižiūrėti šiuos roletus yra labai paprasta. Jie gaminami iš aukštos kokybės žaliavų, todėl tarnaus ilgai bei patikimai. Tad suteikite savo kuriamiems interjerams ne tik estetikos, bet  ir išskirtinumo ar pasitelkite šiuos roletus reklaminiais tikslais.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Klasikiniai Universaliausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU