Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Žaliuzės /
Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės


Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzių išskirtinumai

Langai gali būti ypač įvairių dydžių bei formų, tačiau juos visus įrengiame vos keliais tikslais: kad į patalpas patektų dienos šviesa ir šiluma, ir, kad galėtume stebėti, kas vyksta lauke. Visgi, taip pat svarbu akcentuoti, kad vien tik langų nepakanka, norime pagalvoti ir apie tai, kaip reguliuoti į patalpas patenkantį šviesos ir šilumos srautą bei kaip užtikrinti privatumą. Na, o, jei langų forma yra netradicinė, o išskirtinė, pavyzdžiui, trapecijos forma arba buvo sumontuotas stoglangis, tai tikrai ne kiekviena danga gali tikti. Visgi, plisuotos žaliuzės yra itin puikus pasirinkimas – jos tik ypač įvairių formų  ir tipų langams.

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta rinktis būtent šias žaliuzes. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad, kai kalbame apie žaliuzes, tai, labai svarbų vaidmenį suvaidina audiniai. Na, o jų pasirinkimas, kai kalbame apie plisuotas  žaliuzes, yra itin didelis: jūsų laukia klostuoti audiniai, įvairių stilių ir spalvų, taigi, galite būti tikri, kad rasite, kuo papuošti savo namus ar bet kurias kitas jums priklausančias patalpas. Tačiau ir tai – dar  ne viskas, džiugina tai, kad pagalvota ir apie praktines savybes: šie audiniai yra visiškai atsparūs saulei, drėgmei. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad plisuotoms žaliuzėms skirti audiniai puikiai pateisins ne tik estetinius, bet ir praktinius jūsų lūkesčius – namai atrodys puošniai bei žavingai, tačiau tuo pat metu bus apsaugoti nuo saulės spindulių pertekliaus ar pašalinių žmonių žvilgsnių. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad lengvi ir elegantiški modeliai papuoš bet kokio tipo ar formos langus: puikus pasirinkimas tiems, kurie turi nestandartinius langus, tinka stoglangiams, ovaliems, pusapvaliems, trapecijos, trikampio ir kitų formų langams.

Taip pat svarbu akcentuoti, kad audiniai ir profilis yra pagaminti iš labai aukštos kokybės medžiagų, todėl  žaliuzės tarnaus ilgai bei patikimai, o jų priežiūra nepareikalaus daug jūsų dėmesio.

Taip pat yra galimybė pasirinkti dienos ir nakties efektą – du audinius vienoje žaliuzėje. Pagrindinis išskirtinumas yra tas, kad jos gali būti valdomos pagal Jūsų norus: atstumiamos iš šono, iš viršaus, iš apačios; galima jas užfiksuoti norimame aukštyje; visiškai užtemdyti langą arba palikti neuždengtą.

Svarbu pabrėžti, kad tai yra vienintelis produktas turintis drėgmei atsparius audinius, bei savybes, net ir deformuojantis palaipsniui grįžti į pradinę padėtį.



Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: viršutinis ir apatinis profilis, plisuota medžiaga su metalizuotu pamušalu arba be jo, valdymo mechanizmas.

Kaip naudotis ir, kaip valdyti žaliuzę? Žaliuzė yra pakeliama arba nuleidžiama bei užfiksuojama norimame aukštyje, gali būti valdoma virvelės, grandinėlės ar rankenėlės pagalba.

Žaliuzės klostės plotis gali būti: 25 mm arba 50 mm.

Tvirtinimo galimybės: plisuotos žaliuzės tvirtinamos tarp lango stiklajuosčių arba ant lango stiklajuosčių.

Garantija – 24 mėnesiai.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama priklausomai nuo lango pločio ir aukščio.

Matavimo  instrukcija plisuotų žaliuzių montuojamų tarp stiklajuosčių: https://www.youtube.com/watch?v=3M5TVDbfov0.

Kodėl verta pirkti plisuotas žaliuzes internetu?

Yra ne viena priežastis, kodėl verta rinktis plisuotas žaliuzes internetu. Pirmoji – jūsų laukia didelis pasirinkimas, tad rasite sau tinkamiausias. Antroji – jūsų laukia ir išsamūs aprašymai, todėl išsirinkti bus ypač lengva. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad žaliuzių pirkimas internetu leidžia taupyti laiką ir užtikrina komfortą.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalios žaliuzės Optimalus sprendimas,...

SKAITYTI PLAČIAU