Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Žaliuzės /
Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės


Medinės žaliuzės

Medinių žaliuzių išskirtinumai

Langai yra būtini kiekvienam pastatui – taip suteikia dekoratyvumo, ir, žinoma, svarbiausia –  erdves užlieja saulės šviesa bei šiluma, be to, galime grožėtis nuostabiais vaizdais. Visgi, siekiant papildomo dekoratyvumo ir kitų sprendimų įgyvendinimo – galimybės kontroliuoti į patalpas patenkantį šviesos ir šilumos srautą bei privatumo poreikį, tenka galvoti ir apie tai, kuo dengti langus. Jeigu jums jau yra pabodę daugelis  įprastų pasirinkimų, tokių kaip medžiaginės žaliuzės ar roletai, užuolaidos, tuomet itin puikiu pasirinkimu galėtų tapti medinės žaliuzės. Jos ypatingos ne tik tuo, kad savo išvaizda ir tekstūra gerokai skiriasi nuo medžiaginių roletų bei žaliuzių, bet ir gali sužavėti kitomis savo ypatybėmis. Medinės horizontalios žaliuzės – tai plonos horizontaliai išdėstytos medinės juostos, surištos virvele arba juostele, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo.

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta rinktis medines žaliuzes. Tai – ne tik puikus pasirinkimas tiems, kurie jau nebenori medžiaginių lango apdangalų, bet ir tiems, kurie ypač vertina natūralumą. Taip pat šios žaliuzės puikiai tiks ir tik tuo atveju, jei labai vertinate medieną ir jūsų namuose jau yra daug medinių baldų, daiktų ir kitų interjero detalių. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kaip žinia, būtent medis yra tikrų tikriausia gamtos dovana, tad alsuoja ypatingu jaukumu bei šiluma, tad būtent to ir suteiks jūsų patalpoms. Taip pat medinės žaliuzės kurs prabangos įspūdį. Verta pastebėti, kad mediena nėra atspari saulės šilumai bei drėgmei,  tačiau tai tikrai tampa nebesvarbu, kai kalbame apie šias žaliuzes. Žaliuzių juostos yra atsparios drėgmei, saulei, todėl juostos neišblunka ir neišsikraipo. Jos pagamintos iš natūralios liepos medienos, padengtos laku, todėl yra lengvai prižiūrimos.Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: medinės juostelės, karnizas, valdymo mechanizmas, pakėlimo dalys, svarelis.

Valdomos virvele ir lazdele. Pakeliamos virvelės pagalba, pasukamos lazdelės pagalba.

Juostų sujungimas gali būti iš virvelių arba iš juostelių.

Yra dviejų pločių juostų pasirinkimas: 25 mm. ir 50 mm. Juostelių storis yra 3 mm.

Tvirtinimo galimybės: ant lango rėmo, virš lango rėmo.

Garantija – 24 mėnesiai.

Kodėl medines žaliuzes verta įsigyt internetu?

Jei ir jūs norite jums priklausančias erdves papuošti šiomis, ne tik ypač patraukliomis, jaukumą garantuojančios, bet ir praktiškomis medinėmis žaliuzėmis, tai, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dėl įvairių priežasčių  jas verta pirkti internetu. Visų pirma, jūsų laukia didelis pasirinkimas, tad raiste tinkamiausias, nepriklausomai nuo interjero paskirties ar stiliaus. Antra, pirkdami internetu sutaupysite daug laiko, o ir komfortas garantuotas, nes apsipirksite sau patogiausiu metu.

Taip pat medines žaliuzes galite užsakyti mūsų internetinėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c//zaliuzes-1/medines-zaliuzes-50mm/medines-zaliuzes-50mm-1.

Tik dabar užsakant prekes internetinėje parduotuvėje pristatymas nemokamas, tad nepraleiskite puikios galimybės mokėti mažiau!!

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal žaliuzių plotą priklausomai nuo pasirinkto juostų pločio.

Matavimo instrukcija medinių horizontalių žaliuzių montuojamų ant angos: https://www.youtube.com/watch?v=VquwTREQ9lY.

Matavimo instrukcija medinių horizontalių žaliuzių montuojamų ant lango rėmo: https://www.youtube.com/watch?v=LLlQi44o57A .

Estetiškas vaizdas, natūralumas, jaukumas, šiluma bei praktiškumas bus garantuoti, jei tik pasirinksite medines žaliuzes. Tad, kurkite jaukią, šiltą, natūralumu bei prabanga alsuojančią aplinką.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Plisuotos žaliuzės Puikus pasirinkimas tiems,...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalios žaliuzės Optimalus sprendimas,...

SKAITYTI PLAČIAU