Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Žaliuzės /
Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės


Horizontalios žaliuzės

Horizontalių žaliuzių išskirtinumai

Kiekvienam pastatui reikalingi langai, o pastariesiems – langų danga, kuri atliktų ir estetinę, ir praktinę funkciją. Šiandien, kai ieškome, kuo dengti langus, galime rinktis ypač įvairius variantus, o vienas iš jų yra ir horizontalios žaliuzės.  Netrūksta priežasčių, kodėl tai yra puikus pasirinkimas.

Visų pirma, verta akcentuoti, kad šios žaliuzės puikiai tinka ypač įvairioms paskirties pastatams – gyvenamiesiems, biurams, gamybinėms patalpos ir t.t. Taip pat puikiai tiks ir įvairios paskirties patalpoms – jas puikiai pritaikysite tiek jaukioje namų svetainėje, tiek dalykiniu stiliumi alsuojančiame biure. Visai nesvarbu, koks yra interjero stilius – rasite labiausiai tinkančias žaliuzes klasikinio, modernaus, Provanso ir t.t. stiliaus patalpoms. Žaliuzės pagamintos iš aliuminių juostelių, kurios yra patvarios, nebijo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės, neišblunka. Taigi, jums neteks baimintis, kad po kurio laiko dėl aplinkos veiksnių žaliuzės galėtų prarasti puikų pirminį vaizdą.

Ypač džiugina ir tai, kad šio tipo žaliuzės pasižymi skirtingomis montavimo galimybės. Skirtingos montavimo galimybės leidžia pritaikyti horizontalias žaliuzes įvairaus tipo langams. Horizontalių žaliuzių skirtų plastikiniams langams šonuose einantis valas neleidžia žaliuzei kaboti langą pravėrus vėdinimui. Taip pat nejuda, kai langas atidaromas ar uždaromas. Žaliuzė priglunda prie stiklo paketo, tokiu būdu neužimama vieta ant palangės, taigi, galite išnaudoti šį plotą įvairiems tikslams, pavyzdžiui, dekoruoti palangę gėlėmis.

Horizontalios žaliuzės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, o tai reiškia, kad jos tarnaus ilgai patikimai bei ilgai išlaikys puikią būklę.

Puiku, kai galima rinktis iš daugybės įvairių pasirinkimų. Būtent tai ir galima pasakyti, kai kalbame apie horizontalias žaliuzes – jas galėsite ne tik pritaikyti įvairaus tipo langams, bet ir taip pat galite pasirinkti iš dviejų juostų pločių: 16 mm pločio juostos – optimalus sprendimas, praleidžiantis dienos šviesą ir kartu išlaikantis namų ar biuro privatumą arba 25 mm. pločio juostos - patikimos ir funkcionalios, leidžiančios paprastai, lengvai ir greitai kontroliuoti šviesos srauto patekimą į patalpą.

Bet ir tai – dar ne visi pasirinkimai: taip pat galima rinktis iš dviejų valdymo tipų: grandinėle - patvaru ir ilgaamžiška, ją naudojant, žaliuzė pakeliama ir nuleidžiam, bei keičiamas juostų svyrimo kampas arba virvele ir lazdele – pasitelkus lazdelę, žaliuzė pakeliama ir nuleidžiama, lazdele keičiamas juostų pasvyrimo kampas.Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: žaliuzių aliuminės juostos yra valdomos pasukimo lazdele ir virvele arba grandinėle.

Žaliuzės maksimalus plotis – 2800 mm, o maksimalus aukštis 3000 mm.

Tvirtinimo galimybės: horizontalios žaliuzės gali būti tvirtinamos tarp stiklų, prie lango rėmo, lubų ar sienos.

Garantija – 24 mėnesiai.

Kodėl vertikalias žaliuzes verta pirkti internetu?

Norime priminti, kad taip pat horizontalias žaliuzes galite užsakyti mūsų internetinėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c/parduotuve/zaliuzes-1/horizontalios-zaliuzes-1. Na, o pirkimas internetu yra puikus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, tai leis jums sutaupyti labai daug laiko bei užtikrins komfortą, kadangi neteks vykti iš vienos parduotuvės į kitą, kol rasite tinkamiausias horizontalias žaliuzes. Antra, jūsų taip pat laukia didelis pasirinkimas bei gaminių aprašymai. Taigi, išsirinkti tinkamiausias bus paprasta bei lengva.

Norime atkreipti jūsų dėmesį ir į tai, kad tik dabar užsakant prekes internetinėje parduotuvėje pristatymas nemokamas!! Taigi, tai puiki galimybė įsigyti aukštos kokybės horizontalias žaliuzes ir išleisti mažiau.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal žaliužių plotą priklausomai nuo pasirinkto žaliuzių tipo.

Matavimo instrukcija žaliuzių plastikiniams langams  montuojamų tarp stiklajuosčių: https://www.youtube.com/watch?v=wzHmE2_LCWU.

Rinkitės horizontalias žaliuzes, kad jūsų namai, biuras ar bet kuri kita jums priklausanti erdvė būtų dar patrauklesnė bei patogesnė.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Plisuotos žaliuzės Puikus pasirinkimas tiems,...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalios žaliuzės Optimalus sprendimas,...

SKAITYTI PLAČIAU