Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės


Vertikalios žaliuzės

Vertikalių žaliuzių išskirtinumai

Langai mums yra reikalingi tam, kad pripildytų patalpas dienos šviesos bei saulės šilumos, tačiau tuo pat metu nereikia pamiršti, kad, visgi, saulės šviesa ir šiluma yra tai, ką norime kontroliuoti. Taigi, siekdami reguliuoti į patalpas patenkantį šviesos ir šilumos srautą, turime pagalvoti ir apie langų dangas. Vienas galimų pasirinkimų yra vertikalios žaliuzės. Ir jas verta rinktis dėl daugybės priežasčių.

Vertikalios žaliuzės pasirinktinai gaminamos iš skirtingo pločio juostelių – siauresnių 89 mm. (dailiau tinkančių mažesniems langams) ar platesnių (standartiškai dažniausiai montuojamų)  - 127 mm., ir netgi labai plačių 250 mm, geriau tinkančių patiems didžiausiems vitrininiams langams. Taigi, kaip matyti, vertikalios žaliuzės puikiai gali būti pritaikomos bet kokio dydžio langams. Tačiau ir tai – dar ne visos puikios šio gaminio ypatybės. Įdomu tai, kad dauguma žmonių galvoja, jog ši vertikalios žaliuzės gali būti taikomos tik langams. Tačiau – nieko panašaus, iš tiesų vertikalias žaliuzes galima puikiai panaudoti ir kitiems tikslams.

Svarbu paminėti tai, jog šios žaliuzės naudojamos ne tik langų dekoravimui, jomis galima atskirti tam tikras patalpų dalis bei pridengti sienines lentynas be durų. Tinka bet kokio tipo patalpų dekoravimui, todėl plačiai naudojamos biuruose, mokyklose, gamyklose ir panašiose viešosiose ar privačiose įstaigose, tiek buto interjere. Taigi, belieka tik pridurti, kad, jei jau kuris laikas galvojate, kaip suteikti daugiau privatumo patalpose dirbantiems ar gyvenantiems žmonėms, tai vertikalios žaliuzės gali būti ypač puikus pasirinkimas. Na, o tuo atveju, jei šias žaliuzes naudosite ir, kaip langų dangą, ir kaip sprendimą patalpų dekoravimui, tai bus užtikrintas stilistinis vientisumas.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad vertikalių žaliuzių audiniai gali apsaugoti ir nuo saulės bei karščio ir tokiu būdu padeda sukurti optimalų, sveikatai palankesnį patalpų mikroklimatą. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad šie audiniai yra skirstomi į įvairias kategorijas ir papildomai pasižymi tam tikromis savybėmis. Audiniai yra trijų rūšių, pavyzdžiui, gumuoti. Tai – vieninteliai visoje audinių kolekcijoje iki šimto procentų blokuojantys dienos šviesos patekimą į patalpą, taip pat atspindintys UV spindulius. Taip pat galite rinktis ir metalizuotus audinius. Tai – atspindintys UV spindulius ir blokuojantys dienos šviesą priklausomai nuo pasirinkto atspalvio tamsumo (šviesesni praleis daugiau dienos šviesos, tamsesni atspalviai mažiau). SCREEN ir GLASGARD - specializuoti, ypač efektyvūs ir pasižymintys maksimaliausia apsauga iš patalpos pusės matomas vaizdas lauke (išskyrus glasgard balto atspalvio) ir tuo pačiu šie audiniai neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano patalpų viduje. Pastarieji audiniai yra ypač puikus pasirinkimas dirbantiems kompiuteriu ar mėgstantiems žiūrėti filmus ir norintiems išvengti neigiamos saulės žalos regai.Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: tai vienodo pločio ant aliuminio bėgelio sukabintos besislankiojančios ir besisukančios juostos. Juostos yra valdomos grandinėle ir virvele. Grandinėle galima reguliuoti vertikalios juostos pasisukimo kampą (iki 360° kampu), o virvele – atitraukti ar užtraukti žaliuzes.

Žaliuzės maksimalus plotis – 3500 mm, o maksimalus aukštis 4000 mm.

Tvirtinimo galimybės: vertikalios žaliuzės gali būti tvirtinamos prie lubų, nišose, prie lango konstrukcijų ar sienos.

Garantija – 24 mėnesiai.

Jeigu norite gauti tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas". Verta akcentuoti, kad tiksli kaina paskaičiuojama pagal žaliuzių plotą priklausomai nuo pasirinktos medžiagos ir juostelių tipo.

Sudedamosios dalys: tai vienodo pločio ant aliuminio bėgelio sukabintos besislankiojančios ir besisukančios juostos.

Juostos yra valdomos grandinėle ir virvele. Grandinėle galima reguliuoti vertikalios juostos pasisukimo kampą (iki 360° kampu), o virvele – atitraukti ar užtraukti žaliuzes.

Žaliuzės maksimalus plotis – 3500 mm, o maksimalus aukštis 4000 mm.

Tvirtinimo galimybės: vertikalios žaliuzės gali būti tvirtinamos prie lubų, nišose, prie lango konstrukcijų ar sienos.

Garantija – 12 mėnesių.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal žaliuzių plotą priklausomai nuo pasirinktos medžiagos ir juostelių tipo.

Kodėl vertikalias žaliuzes verta įsigyti internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl vertikalias žaliuzes verta pirkti internetu. Tai – ne tik padės jums sutaupyti daug laiko, bet ir taip pat garantuos komfortą, kadangi galėsite jas įsigyti sau patogiausiu metu. Na, ir, žinoma taip pat svarbu akcentuoti, kad jūsų laukia didelis vertikalių žaliuzių pasirinkimas bei išsamūs aprašymai, todėl išsirinksite greitai bei lengvai.

Vertikalios žaliuzės – idealus pasirinkimas tiek langų, tiek patalpų dekoravimui. Taip pat atlieka ir praktinę reikšmę – padeda reguliuoti į patalpą patekančių saulės spindulių srautą, neleidžia pernelyg įkaisti patalpoms ir  suteikia privatumo.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Vertikalių žaliuzių tipai

Tekstilinės
Tekstilinės žaliuzės populiarios dėl plataus tekstūros ir spalvų asortimento. Vienoje žaliuzėje gali vyrauti skirtingi juostų audiniai, ilgiai, spalvos – pagal kiekvieno individualius poreikius. Tinka net trikampiams ar trapecijos formos langams.


Plastikinės
Plastikinės žaliuzės pasižymi ypač lengva priežiūra, nepritraukia kvapų ir yra atsparios drėgmei. Plastikinės juostelės nesideformuoja, todėl yra ilgaamžės ir patikimos. Kaip ir tekstilinė žaliuzė, plastikinė gali būti sudaryta iš skirtingų spalvų juostų. Galimas juostų pasirinkimas: visiškai nepermatomos ar šiek tiek šviesą sulaikančios.


Nuo saulės ir karščio
Žaliuzių nuo saulės ir karščio juostos yra padengtos specialia medžiaga, kuri atspindi saulės spindulius iš lauko pusės. Žaliuzės ypatingos tuo, kad nepraleisdamos saulės infraraudonųjų spindulių sumažina patalpos oro įšilimą, todėl tokiose patalpose dirbti taps žymiai maloniau. Specializuoti SCREEN ir GLASGARD (išskyrus baltą atspalvį) audiniai yra perregimi, todėl iš vidaus užtikrina puikų matomumą vaizdui esančiam už lango.Susiję produktai

Roletai - DIENA - NAKTIS Naujausio modelio roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Klasikiniai Universaliausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU