Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Tinkleliai nuo vabzdžių /
Tinklelis - Roletas EASY

Tinklelis - Roletas EASY


Tinklelis - Roletas EASY

[[tinklelis - roletas easy]] išskirtinumai

Tai vienas iš universaliausių sprendimų, šie tinkleliai gali būti montuojami tik ant langų iki 1700mm aukščio, bet juos įmanoma sumontuoti ant visų tipų langų, net ant aliuminio konstrukcijos tipo langų. Šių tinklelių nereikia prisukti prie lango rėmo, tokiu atveju rėmas nėra pažeidžiams, esant reikalui galima lenvai demontuoti, nes specialių kabliukų pagalba šiek tinkleliai roletai EASY užsikabina už lango rėmo tik viršuje ir apačioje. Tinklelis veikia kaip roletas, todėl galima tinklelį susukti horizontaliai. Tinklelio apatiniame ir šoniniuose profiliuose yra įmontuoti šepetėliai, kurie nepalieka jokių plyšių. Taip pat gali būti sumontuojamas papildomas stabdymo mechanizmas, kurio dėka tinklelis pats laisvai suvažiuoja į viršų, - nereikia prilaikyti.

Šio tinklelio roleto išskirtinumas jog galima labai nesunkiai išmatuoti ir labai paprastai susimontuoti, nereikalingi specialūs įrankiai arba sugebėjimai.

Didžiausias tinkelių-roletų privalumas
 yra tas, kad jų nereikia ne sezono metu išimti (išmontuoti) ir ieškoti vietos sandėliavimui. Jie ne sezono metu tiesiog atitraukiami ir saugiai peržiemoja kasetėje.

Tinklelio roleto profilių standartinės spalvos - balta, ruda ir antracit, taip pat galima nudažyti bet kokia RAL paletės spalva.

Tinkleliai, kurių nereikia tvirtinti prie lango rėmo ir galima nesunkiai pritaikyti bei sumontuoti aliuminio konstrukcijos langams, nes į tokius langus tvirtinimas negalimas.

Kadangi visi tinklelio profiliai yra vienodo storio, tai sumontavus ant lango tokio tipo tinlelį išlaikomas vientisumas nes fasado bei langų sistema su šiais tinkleliais atrodo integruota, vientisai ir prabangiai.Techniniai duomenys

Sudedamosios dalys: aliuminio profiliai, spyruoklė, tinklelis ir už papildomą priemoką stabdymo mechanizmas.

Tinklelio maksimalus plotis – 1600 mm, maksimalus aukštis – 1700 mm.

Tinklelio minimalus plotis – 350 mm, minimalus aukštis – 200 mm.

Tvirtinimo galimybės: langų ar durų išorėje, ant lango rėmo ar sienos.

Garantija: 24 mėnesiai. 

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ