Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai nuo vabzdžių

Puikus būdas apsaugoti Jūsų patalpas nuo ore skrajojančių gyvių: uodų, musių, bičių bei nešiojamų pūkų ir ar kitų ore skrajojančių dalelių. Tai padės Jums be jokio rūpesčio vėdintis patalpas!
Tinkleliai - Roletai
Tinkleliai - Durys
Tinkleliai - Rėmeliai
Plisuoti tinkleliai
Tinklelis - Roletas EASY
Ruloniniai tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai nuo vabzdžių

Šiltasis metų laikas mums dovanoja daug nuostabių akimirkų, tačiau kartu su juo ateina ir daug dalykų, kurie mūsų tikrai nedžiugina.  Ne išimtis yra ir uodai bei kiti vabzdžiai, kurie gali ne tik sutrikdyti mūsų poilsį savo skleidžiamais garsais, bet ir taip pat sukelti įkandimus. Kad taip nenutiktų, verta imtis priemonių. N, o tinkleliai nuo vabzdžių – puikiai tam tiks. Tai yra puikus būdas apsaugoti Jūsų patalpas nuo ore skrajojančių gyvių: uodų, musių, bičių bei nešiojamų pūkų ir ar kitų ore skrajojančių dalelių. Tai padės Jums be jokio rūpesčio vėdintis patalpas! Taigi, belieka tik pridurti, kad ši priemonė vienu metu padės jums išspręsti dvi problemas – apsisaugoti nuo nekviestų svečių bei užtikrinti patalpų vėdinimą. Taip pat svarbu pabrėžti, kad besidomintiems tinkleliais nuo vabzdžių, galimi itin įvairūs pasirinkimai, todėl tikrai rasite tinkamiausią savo namams, sodybai, vasarnamiui ir t.t.  Tai:

• TINKLELIAI – ROLETAI

• TINKLELIAI – DURYS

• TINKLELIAI – RĖMELIAI

• PLISUOTI TINKLELIAI

• TINKLELIS – ROLETAS EASY

Tinklelis nuo vabzdžių langams ir ne tik

Tinkleliai nuo vabzdžių yra naudojami norint apsaugoti: langus, duris, balkonus ar terasas. Taigi, pamirškite apie tas nemalonias akimirkas, kai knygos skaitymo seansą sugadina zvimbiantys uodai ar tuos nemalonius rytus, kai pabundate ir pastebite įkandimus – daugiau to tikrai nebus, jei tik pasirinksite šiuos tinklelius.

Pats tinklas yra pagamintas iš stiklo pluošto: kokybiškos ir sveikatai nekenksmingos medžiagos, gali būti pilkos, juodos  spalvos arba „nematomas“. Taigi, šie tinkleliai puikiai tinka ir tiems, kurie svajoja susikurti sveikatai palankią namų aplinką – gaminys yra pagamintas iš sveikatai draugiškų medžiagų ir leis išvengti įkandimų, kuriuos galėtų sukelti vabzdžiai.

Tinkleliai gali būti skirtingų modifikacijų:

• Tinkleliai – rėmeliai (stacionarūs).

•Tinkleliai – roletai (susukami).

• Tinkleliai – durys (darinėjami).

• Plisuoti tinkleliai (slankiojantys).

Taip pat tinkleliai rėmeliai nuo vabzdžių gali būti ypatingai plono ir sunkiai pastebimo tinklo – „Nematomi tinkleliai“!

Mechanizmų spalvos:

Tinklelių profiliai standartiškai gali būti baltos arba rudos spalvos, tačiau yra galimybė profilius nudažyti pagal Jūsų pasirinktą spalvą iš RAL spalvų paletės. Taigi, šiuos tinklelius bus paprasta pritaikyti prie interjero – dėl galimybės juos dažyti pasirinkta spalva, tinklelis taps išskirtine detale arba priešingai – harmoningai susilies su kitomis interjero spalvomis.

Aliuminio profiliai nudažyti milteliniu būdu: atsparūs korozijai ir ilgaamžiai! Taigi, tai yra puikus pasirinkimas ne tik tuo atveju, jei norite išvengti vabzdžių ir užsitikrinti kokybiškesnį poilsį, bet ir taip įsigyti kokybiškų ir patikimai tarnausiančių gaminių, kurie ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą.

Tinklelis nuo uodų: nuo ko priklauso jo kaina?

Yra daug veiksnių, nuo kurių priklauso kokia bus tinklelio nuo uodų kaina (gaminio tipas, dydis ir t.t.). Jei norite sužinoti, kiek kainuotų  tinklelis nuo uodų, kreipkitės į mus – pateiksime kainos pasiūlymus. Taip pat verta priminti, kad akcija mūsų internetinėje parduotuvėje yra itin dažnas reiškinys.

Kodėl tinklelis nuo uodų turėtų būti perkama internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl šį gaminį reikėtų pirkti internetu. Galimybė rinktis iš didelio asortimento (plisuoti tinkleliai, balkono tinkleliai, tinklelis su rėmu, sieteliai ir t.t.), išsamūs aprašymai – tai dar ne visos priežastys. Svarbu akcentuoti ir tai, kad tinklelio pirkimas internetu padės sutaupyti daug laiko, todėl jo daugiau liks jūsų poilsiui.

Tinkleliai nuo vabzdžių ir jų tipai

Tinkleliai - Roletai Tinkleliai susukamas horizontaliai arba vertikaliai į šoną.

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Durys Patogus naudojimas, kai norima dažnai patekti iš vidaus į lauką/terasą ir atgal.

SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai - Rėmeliai Stacionarūs tinkleliai įvairių tipų langams.

SKAITYTI PLAČIAU
Plisuoti tinkleliai Modernus, šiuolaikiškas bei labai patvarus sprendimas.

SKAITYTI PLAČIAU
Tinklelis - Roletas EASY Tinklelis roletas EASY yra vienas paprasčiausių tinklelių roletų tipų, šis tinklelis tinka visų tipų langams.

SKAITYTI PLAČIAU
Ruloniniai tinkleliai nuo vabzdžių

SKAITYTI PLAČIAU