Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai - DIENA - NAKTIS

Roletai - DIENA - NAKTIS


Roletai - DIENA - NAKTIS

Roletų DIENA - NAKTIS išskirtinumai

Kiekvienas pastatas susideda iš daugybės įvairių elementų. Na, o vienas iš jų yra langai. Visgi, siekiant maksimaliai estetiško vaizdo ir patogios kasdienybės, nepakanka vien tik langų sumontuoti – būtina pagalvoti ir apie jų dangas. Šiandien galite rinktis ypač įvairius sprendimus langams. Vienas iš jų yra ir roletai DIENA – NAKTIS.

Šie roletai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote sprendimo, kaip kontroliuoti į patalpą patenkančių saulės spindulių bei šilumos srautą. Taip pat roletai suteiks ir papildomo žavesio erdvei, sukurs išbaigti interjero įspūdį. Roletai gali tapti išskirtine interjero detale arba priešingai – itin patraukliai derėti su kitais patalpos elementais bei kurti stilistinio vientisumą įspūdį.

Vienas dalykų, kuris šios rūšies roletus išskiria iš daugelio kitų yra tas, kad galima sureguliuoti šviesos srautą, nepakeliant roleto aukštyn. Verta pabrėžti, kad šios rūšies roletus sudaro dvigubas audinys su permatomomis ir nepermatomomis juostomis. Taigi tai užtikrina ne tik patogumą, bet ir taip pat garantuoja, kad į patalpą pateks šviesos, tačiau tuo pat metu langas bus padengtas tankaus bei reto sluoksnio juostomis, todėl išlaikysite privatumą. Visai nesvarbu, kokio tipo langai yra jūsų namuose ar bet kurioje kitoje erdvėje – šios rūšies roletai gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio, o roletas valdomas grandinėlės pagalba, užfiksuojamas bet kuriame taške. Tikrai rasite geriausią variantą, kadangi siūlome net 4 skirtingus roleto Diena – Naktis tipus:

  1. 1.      Classic 19 –  klasikinis roletas.
  2. 2.      Supra – kasetinis roletas.
  3. 3.      Supra decor – medžio imitacijos kasetinis roletas.
  4. 4.      Cassette – platiems (keleto dalių) langams uždengti speciali kasetė.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: verta atkreipti dėmesį į tai, kad populiariausius kasetinius Diena – Naktis roletus plastikiniams langams galime pasiūlyti net iš kelių tipų medžio imitacijos aliuminių profilių: auksinio ąžuolo, raudonmedžio, pušies, sendinto ąžuolo ir juodojo ąžuolo.

Kaina tik nuo 16 eur/vntTechniniai duomenys

Roletus sudaro: aliuminio vamzdis (tradicinis – 19, 28 mm arba su Supra kasete), metaliniai laikikliai, audinys, apatinis svarelis ir valdymo mechanizmas.

Roleto maksimalus plotis – 2300 mm, maksimalus aukštis – 2500 mm.
Tvirtinimo galimybės: roletą galima tvirtinti ant lango rėmo arba lango rėmo stiklajuosčių, ant sienos virš lango, į lubas ir net į nišos kraštus.

Garantija – 24 mėnesiai.

Nuo ko priklauso roletų Diena – Naktis kaina?

Vienas svarbiausių klausimų:kiek kainuoja šios rūšies roletai? Atsakant verta pabrėžti, kad kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Vienas iš jų yra roletų Diena – Naktis tipas. Taip pat kainai įtakos turi ir pasirinktos rūšies medžio imitacija bei audinys. Na, ir, žinoma, kaina priklausys ir nuo roleto matmenų. Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal lango plotį, priklausomai nuo pasirinkto audinio ir mechanizmo.

Matavimo instrukcija, kasetiniai Diena – Naktis, kai montuojama ant lango rėmo

Kodėl verta pirkti roletus Diena – Naktis internetu?

Svarbu akcentuoti, kad Diena – Naktis roletus galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje http://www.roletai-zaliuzes.lt/c/parduotuve/roletai-diena-naktis-2

Tai verta daryti dėl įvairių priežasčių. Viena iš jų yra ta, kad tik dabar pristatymo paslauga NEMOKAMAI!!! Tačiau ir tai – dar ne viskas: jūsų taip pat laukia didelis gaminių pasirinkimas. Na, o svarbiausia tai, kad sprendimas pirkti internetu leis jums įsigyti labiausiai patikusius roletus ypač greitai bei patogiai, net neišėjus iš namų.

stiklajuosčių: https://www.youtube.com/watch?v=HQRo6CPBXGM 

Norite sužinoti daugiau informacijos apie šiuos roletus? Spauskite ant pateiktų nuorodų.

Matavimo instrukcija, kai montuojama ant lango rėmo arba į nišą: https://www.youtube.com/watch?v=CGoH4XGNrh8

Matavimo instrukcija, kai montuojama virš lango ant sienos: https://www.youtube.com/watch?v=YRzhTjg0hfU

Matavimo instrukcija, kai montuojama roletus dideliems langams su specialia didele kasete lango nišoje: https://www.youtube.com/watch?v=szTCqf-sh24 

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ


Susiję produktai

Roletai - Kasetiniai Populiariausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Roletai - Klasikiniai Universaliausi roletai:...

SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalios žaliuzės Optimalus sprendimas,...

SKAITYTI PLAČIAU