Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Markizės /
Pergola sistemos

Pergola sistemos


Pergola sistemos

[[pergola sistemos]] išskirtinumai

Daugelis žmonių sako, kad būtent terasa yra viena smagiausių vietų laiko leidimui. Tačiau, kad šioje erdvėje laiką leisti būtų itin malonu, jauku, būtina pasirūpinti ir tam tikrais papildomais akcentais. Vienu iš jų galėtų tapti ir markizėms terasoms (Pergola sistemos), kurios pasižymi itin puikiomis savybėmis bei jus nudžiugins dėl  daugybės priežasčių.

Yra ypač daug priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti Pergola sistemas savo terasai. Pergola – puiki, naujoviška sistema, kuri atitinka pavėsinių, markizių atliekamas funkcijas (suteikia galimybę, bet kokiomis oro sąlygomis, komfortabiliai išnaudoti turimą erdvę, esančią priešais komercines patalpas, ar nuosavus namus, taip pat suteikia aplinkai jaukumo ir leidžia, be didelių pastangų, susikurti nuosavą ramybės oazę). Taigi, belieka tik pridurti, kad pasirinkę šį sprendimą, jūs  ne tik mėgausitės dar estetiškesne bei patrauklesne erdve bet ir taip pat suteiksite jai dar daugiau subtilaus žavesio ir  elegancijos, o taip pat – galėsite mėgautis praktiniais šio sprendimo teikiamais privalumais.Techniniai duomenys

Yra ypač daug puikių savybių, kuriomis pasižymi šie gaminiai. Visų pirma, verta pakalbėti apie ilgaamžiškumą – ne paslaptis, kad visiems aktualu, jog įsigyti gaminiai tarnautų ilgai bei patikimai. Būtent tokios ir yra šios sistemos. Tačiau ir tai – dar ne viskas: pergolės pasižymi moderniu dizainu, todėl atrodo ypač patraukliai bei šiuolaikiškai ir puikiai tiks bet kokio stiliaus pastatams. Galimos pergolos konstrukcijų spalvos - balta, tamsiai ruda, ruda, juoda, kreminė, sidabrinė ir antracito, taigi surasite sau tinkamiausią pasirinkimą.

Taip pat svarbu akcentuoti, kad pergolų stogai gali būti įvairių tipų:

• Tentinis stogas su vandeniui atspariu audiniu, galimybė arba uždengti arba atidengti stogą.

• Lamelinis stogas (žaliuzinis), lemelių pasvirimo kampo reguliavimu galima reguliuoti šviesos srauto patekimą. Apsaugo tiek nuo sniego tiek nuo lietaus arba saulės. Galima valdyti tik lamelių pasvirimo kampą, bet visiškai stogo atidaryti neįmanoma.

•Lamelinis stogas (žaliuzinis), lemelių pasvirimo kampo reguliavimu galima reguliuoti šviesos srauto patekimą ir/arba palikti stogą visai atvirą. Apsaugo tiek nuo sniego, tiek nuo lietaus arba saulės. Galima valdyti tiek lamelių pasvirimo kampą, tiek visišką stogo atidarymą bei uždarymą.

Pagrindiniai Pergolos tipai:

• Prie sienos tvirtinama pergola.

• Stogo pergola - montuojama specialiais laikikliais prie sienos, be papildomų atramų (kojų).

• Laisvai stovinti pergola - ant žemės tvirtinama sistema.

• Visose pergolose galime pasiūlyti stiklų arba ZIP roletų uždengimą šonuose bei priekyje, stoge sumontuoti LED apšvietimą, sumontuoti tinklelius nuo vabzdžių, saulės, vėjo, sniego, temperatūros ir lietaus daviklius paprastesnei priežiūrai bei naudojimuisi.

Markizės terasoms: kaip išsirinkti?

Markizė sudaro ypač didelį pasirinkimą, todėl kiekvienu atveju išsirinksite sau tinkamiausias. Tačiau, kad išsirinkti būtų lengviau, reikia dėmesį atkreipti į tam tikrus aspektus: įvertinkite Pergolos tipą, o taip pat ir stogo tipą. Na, ir, žinoma, svarbios yra ir spalvos: galite rinktis tokios spalvos Pergolą, kuri puikiai derės prie kitų eksterjero spalvų arba priešingai – taps išskirtine detale.

Markizėms terasoms: nuo ko priklauso kaina?

Vienas dominančių klausimų yra susijęs su kaina. Atsakant į klausimą, kiek kainuoja Pergolos sistemos, svarbu pasakyti, kad tikslus atsakymo nėra, kadangi kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Tačiau taip pat svarbu paminėti, kad perkant, kai gaminiui yra taikoma akcija, galima įsigyti kur kas pigiau.

Markizės: kodėl verta pirkti internetu?

Jeigu jus domina markizės lauko terasoms, jas verta įsigyti internetu, nes tai yra ypač greitai bei patogu, be to, laukia didelis gaminių pasirinkimas.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ