Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Markizės /
Kasetinės markizės

Kasetinės markizės


Kasetinės markizės

Kasetinės markizės išskirtinumai

Langai – vienas svarbiausių bet kurio pastato elementų, nes būtent pro juos patenka taip reikalinga saulės šviesa ir šiluma. Tačiau taip pat ne paslaptis ir tai, kad nors saulės šviesa ir šiluma mums yra labai reikalinga, tuo pat metu siekiama kontroliuoti į jų patekimą į patalpas. Dar daugiau, taip pat turime spręsti ir kitą svarbų klausimą – kaip užtikrinti privatumą ir pašalinių žmonių žvilgsnių? Taigi, belieka tik pastebėti, kad įvairios langų dangos gali būti ypač naudingos bei pateisinti išvardintus lūkesčius. Šiandien langų dangos sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl svarbu rinktis ypač atsakingai, įvertinant įvairius kriterijus. Na, o vienas galimų pasirinkimų, kuris tikrai puikiai pateisins jūsų lūkesčius (apsaugos nuo saulės šviesos, šilumos bei pašalinių žmonių žvilgsnių), yra kasetinės markizės.

Svarbu akcentuoti, kad kasetinės markizės pasižymi ypač puikiomis savybėmis. Štai, pavyzdžiui, svarbu akcentuoti, kad kasetinės markizės pasižymi audinio apsauga nuo drėgmės ir dulkių, o tai reiškia, kad įvardinti aplinkos veiksniai neturės neigiamos įtakos gaminiui, todėl jis ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą.Techniniai duomenys

Adagio – pagamintos iš itin aukštos kokybės medžiagų. Pusiau kasetinė markizė, taigi, audinys susisuka į specialią kasetę, kuri jį apsaugo nuo dulkių, sniego, drėgmės ir kitų nepalankių oro sąlygų. Pusiau kasetinė markizė reiškia, kad pats audinys yra pilnai uždaromas į kasetę, tačiau šoninės alkūnės lieka išorėje nedengiamos. Kasetinio tipo markizės pasižymi paprasta ir lengva priežiūra, taigi, puikiai tiks visiems tiems, kurie mėgsta dėmesio bei laiko nereikalaujančius gaminius. Dar keli svarbūs dalykai, kuriuos verta žinoti apie šiuos gaminius:

 * Montuojama prie sienos, lubų arba prie stogo konstrukcijų.

 * Valdymas automatiniu arba rankiniu būdu.

 * Markizės konstrukcijos dažomos milteliniu būdu balta, smėlio, ruda už papildomą priemoką – antracite spalvomis.

 * Nuolydžio kampas gali siekti iki 60°.

 * Maksimali projekcija - 4000 mm.

 * Maksimalus plotis - 7200 mm.

 * Galimybė pasirinkti bangelę iš šešių tipų.

 * Vamzdžio storis – 70 mm.

Presto – pagamintos iš itin aukštos kokybės medžiagų. Modelis su atitinkama kasete, kurioje yra patalpinamas ne tik audinys, bet ir markizės alkūnės, kas užtikrina maksimalią audinio ir viso mechanizmo apsaugą nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio. Markizės tvirtinimas dviem laikikliais markizės kraštuose. Nuo compact skiriasi tvirtesne konstrukcija,  o tai užtikrina galimybę pagaminti didesnio pločio, bei didesnės projekcijos markizę.

 * Montuojama prie sienos, lubų arba prie stogo konstrukcijų.

 * Valdymas automatiniu arba rankiniu būdu.

 * Markizės konstrukcijos dažomos milteliniu būdu balta, smėlio ir už papildomą priemoką – antracit spalvomis.

 * Nuolydžio kampas gali siekti iki 60°.

 * Maksimali projekcija - 3000 mm.

 * Maksimalus plotis - 5400 mm.

 * Galimybė pasirinkti bangelę iš šešių tipų.

 * Vamzdžio storis - 80 mm.

Allegro - pagamintos iš itin aukštos kokybės medžiagų. Šis markizės tipas leidžia sukurti daugiau laisvos erdvės po markize. Puikiai tinka balkonams, parduotuvių vitrinoms (t.y. fasadiniams langams), apsaugo nuo lietaus bei vėjo.

 * Montuojama į lubas arba gegnių atramas.

 * Valdymas automatiniu arba rankiniu būdu.

 * Markizės konstrukcijos dažomos milteliniu būdu smėlio spalva.

 * Nuolydžio kampas gali siekti iki 170°.

 * Maksimali projekcija - 3500 mm.

 * Maksimalus plotis - 6000 mm.

 * Vamzdžio storis – 80 mm.

Kasetinių markizių kaina: kiek kainuoja?

Atsakant į klausimą, kokia yra kasetinių markizių kaina, svarbu pasakyti, kad ji priklauso nuo įvairių veiksnių (dydžio, tipo, audinio rūšies ir t.t.). Taigi, pirmiausia įvertinkite, kokio dydžio, tipo ir kokio audinio kasetinės markizės jus domina labiausiai. Taip pat svarbu akcentuoti, kad, jei gaminė pirksite tuo metu, kai jam bus taikoma akcija, tai įsigysite gerokai pigiau.

Kasetinės markizės: dėl kokių priežasčių jas verta įsigyti internetu?

Vienas iš būdų įsigyti kasetines markizes – pirkti jas internetu. Ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta jas pirkti internetu. Visų pirma, jūsų laukia ypač didelis gaminių pasirinkimas, net neišėjus iš namų: įvairių dydžių, tipų, audinių kasetinės markizės. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu pasakyti, kad užtikrinamas patogumas – gaminiai bus pristatyti į jūsų namus, o jūs – sutaupysite labai daug laiko.

Grįžti atgal Sekantis produktas


Nuolaidų programa

REKOMENDUOK DRAUGUI
IR GAUK PAPILDOMĄ
NUOLAIDĄ!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Jūsų užklausimas

Sveiki,
DOMINA
SPRENDIMAI IR
KAINA?
KLAUSKITE!
UŽDUOKITE KLAUSIMĄ