Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Žaliuzės /
Plisuotos žaliuzės /
Plisuotos žaliuzės stoglangiui /
Plisuotos žaliuzės 25mm stogo langams

Plisuotos žaliuzės 25mm stogo langams

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Stiklajuostės gylis, mm

3 Peržiūrėti visus audinius

Plisuotų žaliuzių audiniai ST

4 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

Gaminio aprašymas

 Pagaminsime ir pristatysime nuo 5 iki 15 darbo dienų.

Roletus stoglangiams reikia pamatuoti pagal žemiau pateiktą instrukcija:

Stoglangių matavimo instrukcija

Žaliuzės plotis – matuojamas atstumas nuo lango rėmo (stiklajuostės) išorinio kampo iki kito rėmo pusės (stiklajuostės) išorinio kampo. Pamatavus viršuje, per vidurį ir apačioje, aukščio langelyje įrašomas gautas siauriausias matmuo.

Žaliuzės aukštis – matuojamas atstumas nuo lango rėmo (stiklajuostės) išorinio kampo iki kito rėmo pusės (stiklajuostės) išorinio kampo. Pamatavus keliose vietose, pasirenkamas ir aukščio langelyje įrašomas mažiausias aukščio matmuo.

Klostuoti audiniai, įvairių stilių ir spalvų, visiškai atsparūs saulei, drėgmei, ar lengvi elegantiški modeliai papuoš bet kokio tipo, ar formos langus. Audiniai ir profilis yra pagaminti iš labai aukštos kokybės medžiagų.

Pagrindinis išskirtinumas yra tas, kad jos gali būti valdomos pagal Jūsų norus: atstumiamos iš šono, iš viršaus, iš apačios; galima jas užfiksuoti norimame aukštyje; visiškai užtemdyti langą arba palikti neuždengtą.

Vienintelis produktas turintis drėgmei atsparius audinius, bei savybes, net ir deformuojantis palaipsniui grįžti į pradinę padėtį. Audinius galima netgi nesunkiai išplauti ir jie nepraras turėtų savybių.

Plisuotos žaliuzes stoglangaims yra gaminamos su speciliais trosais kurių pagalba dėl langų pasvirimo žaliuzės vistiek išlieka prigludusios prie lango rėmo.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: viršutinis ir apatinis profilis, plisuota medžiaga su metalizuotu pamušalu arba be jo, valdymo mechanizmas, troselis dengtas PVC, laikiliai, varžteliai.
  2. Žaliuzė yra pakeliama arba nuleidžiama bei užfiksuojama norimame aukštyje rankenėlės pagalba. Tad reikia atkreipti dėmesį jeigu langai yra aukštai, tokiu atveju žaliuzę valdyti bus nepatogu.
  3. Žaliuzės klostės plotis yra: 25 mm.
  4. Tvirtinimo galimybės: plisuotos žaliuzės stoglangiams tvirtinamos tarp lango rėmų esančių prie stiklo.
  5. Garantija – 12 mėnesių. 

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis.

Paskutinį kartą žiūrėtos prekės