Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai Diena naktis /
Kasetinis roletas diena - naktis /
Plisuotos žaliuzės 25mm (ant kampų)

Plisuotos žaliuzės 25mm (ant kampų)

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

3 Peržiūrėti visus audinius

Plisuotų žaliuzių audiniai

4

Žaliuzės montavimo būdas

Gaminio aprašymas

Pagaminsime ir pristatysime nuo 3 iki 10 darbo dienų.

Šio žaliuzės gali būti montuojamos langams su trijų stiklų paketais, nes specialių kampinių tvirtinimų pagalba šios žaliuzės gali būti sumontuojamos su labai žemomis stiklajuostėmis arba visai be jų.

Klostuoti audiniai, įvairių stilių ir spalvų, visiškai atsparūs saulei, drėgmei, ar lengvi elegantiški modeliai papuoš bet kokio tipo, ar formos langus. Audiniai ir profilis yra pagaminti iš labai aukštos kokybės medžiagų.

Pagrindinis išskirtinumas yra tas, kad jos gali būti valdomos pagal Jūsų norus: atstumiamos iš šono, iš viršaus, iš apačios; galima jas užfiksuoti norimame aukštyje; visiškai užtemdyti langą arba palikti neuždengtą.

Vienintelis produktas turintis drėgmei atsparius audinius, bei savybes, net ir deformuojantis palaipsniui grįžti į pradinę padėtį. Audinius galima netgi nesunkiai išplauti ir jie nepraras turėtų savybių.

Šios žaliuzės skirtos tik vertikaliems langams, norint užsakyti žaliuzė stoglangiams arba horizontaliems langams, reikia pasirinkti kitą produktą.Techniniai duomenys

 

  1. Sudedamosios dalys: viršutinis ir apatinis profilis, plisuota medžiaga su metalizuotu pamušalu arba be jo, valdymo mechanizmas, kampiniai tvirtinimai su apdailomis varžtams.

  2. Žaliuzė yra pakeliama arba nuleidžiama bei užfiksuojama norimame aukštyje rankenėlės pagalba. Tad reikia atkreipti dėmesį jeigu langai yra aukštai, tokiu atveju žaliuzę valdyti bus nepatogu.

  3. Žaliuzės klostės plotis yra: 25 mm.

  4. Tvirtinimo galimybės: plisuotos žaliuzės tvirtinamos ant lango stiklajuosčių.

  5. Garantija – 24 mėnesių. 

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis.

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės