Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai Diena naktis /
Kasetinis roletas diena - naktis /
Išpardavimas! Roletas diena naktis Delux (iki 2 vnt.)

Išpardavimas! Roletas diena naktis Delux (iki 2 vnt.)

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Stiklajuostės gylis, mm

3 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

4

Valdymo pusė

5 Peržiūrėti visus audinius

Diena-Naktis išpardavimas

Gaminio aprašymas

Pagaminame ir atsiunčiame nuo 2 iki 15 darbo dienų.

Audiniai ir visos detalės naujos ir kokybiškos.

Maksimalus roletų plotis 1400mm, auštis 1600mm. Didesnių matmenų gaminiai galimi tik po mūsų konsultacijos ir patvirtinimo. Rekomenduojama vienos spalvos užsakyti ne daugiau nei 3 roletus.

Jeigu bus nepakankamas likutis mes pasiūlysime pakeisti audinį arba grąžinsime Jums sumokėtus pinigus.

Skirti sureguliuoti šviesos srautą, nepakeliant roletų aukštyn. Roletus sudaro dvigubas audinys su permatomis ir nepermatomis juostomis. Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio ir uždengiamas aliumine kasete, roletai valdomi grandinėlės pagalba, užfiksuojami bet kuriame taške.

Populiariausius kasetinius diena - naktis roletus plastikiniams langams siūlome net iš kelių tipų medžio imitacijos aliuminių profilių: auksinio ąžuolo, raudonmedžio, šviesaus, sendinto ąžuolo, riešutmedžio.

Lentelėje, pateiktoje žemiau, galite matyti, kiek maksimaliai susisuka audinio į Delux kesetę.  Esant didesniam aukščiui reikia turėti uomenyje, kad audinys pakėlus į viršų nesutilps į kasetę ir liks kaboti.

 

Audinys

Maksimalus gaminio aukštis su Delux kasete, m.

 
 

BH 11-17

1,8

 

BH 500-503

1,7

 

BH 50-51

2,1

 

BH 46-57

2,4

 

BH 90-98 ir 700-704

3,2

 

BH 30-39

2,0

 

BH 100-102

3,0

 

BH 400-402

1,8

 

BH 600-604

2,5

 

Jeigu langai yra su trijų stiklų paketais yra tikimybė, kad audinio į kasetę sutilps dar mažiau. Esant negilioms stiklajuostėms pilnėjant kasetei, audinys gali liesti stiklą ir neprisivynioti pilna kasetė. Jeigu stiklajuostės plotis yra gaugiau nei 1 cm, tai viršuje matuojant patartina kasetę pakelti ne daugiau kaip 1 cm, kitu atveju, gali mažiau sutipti audinio.

Diena - naktis Delux roletams yra naudojamas 10 ir 8 mm pilnaviduriai vamzdeliai, tad standartiškai norint sumontuoti Delux diena - naktis roletus, reikia kad būtų minimalus 8 mm stiklajuosčių gylis. Apatis svarelis yra rudos, arba baltos spalvos, tad užsakant medžio imitacijos Delux mechanizmų spalvas, svarelis yra derinamas prie audinio spalvos.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: aliuminio vamzdis 19mm, aliuminė dengiamoji kasetė, metaliniai laikikliai, audinys, apatinis svarelis ir valdymo mechanizmas. 
  2. Roleto maksimalus plotis – 1400 mm, maksimalus aukštis – 1600 mm.
  3. Tvirtinimo galimybės: roletą galima tvirtinti ant lango rėmo arba lango rėmo stiklajuosčių.
  4. Garantija – 24 mėnesių.

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų.

Matavimo instrukcija, kasetiniams roletams diena - naktis, kai montuojama ant lango rėmo stiklajuosčių: https://www.youtube.com/watch?v=HQRo6CPBXGM

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės