Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Parduotuvė /
Roletai Diena naktis /
Kasetinis roletas diena - naktis

Kasetinis roletas diena - naktis

Kasetiniai roletai diena - naktis Vegas

Roletai skirti uždengti ar atidengti langą, nepakeliant / nenuleidžiant viso roleto audinio. Roletą sudaro dvigubas audinys su permatomis ir nepermatomis juostomis. Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio, roletas valdomas grandinėlės pagalba, užfiksuojamas bet kuriame taške.

Roletas diena naktis Delux

Naujas, išskirtinio dizaino talpesnis mechanizmas. Roletai skirti uždengti ar atidengti langą, nepakeliant / nenuleidžiant viso roleto audinio. Roletą sudaro dvigubas audinys su permatomis ir nepermatomis juostomis. Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio, roletas valdomas grandinėlės pagalba, užfiksuojamas bet kuriame taške.

Plisuotos žaliuzės 25mm (ant kampų)

Plisuotos žaliuzės plastikiniams langams, kurios valdomos rankenėlės pagalba tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Sumontavus šias žaliuzes galima uždengti bet kurį lango fragmentą.

Išpardavimas! Roletas diena naktis Delux (iki 2 vnt.)

Kasetiniai roletai Delux diena naktis su išimamais audiniais, parduodami intin žemomis kainomis. Audiniai ir visos detalės naujos ir kokybiškos. Maksimalus roletų plotis 1400mm, auštis 1600mm. Didesnių matmenų gaminiai galimi tik po mūsų konsultacijos ir patvirtinimo.

Išpardavimas! Roletas diena naktis Vegas (iki 2 vnt.)

Kasetiniai roletai Delux diena naktis su išimamais audiniais, parduodami intin žemomis kainomis. Audiniai ir visos detalės naujos ir kokybiškos. Maksimalus roletų plotis 900mm, auštis 1400mm. Didesnių matmenų gaminiai galimi tik po mūsų konsultacijos ir patvirtinimo.