SUSISIEKTI
Pagrindinis /
Akcijos /
TINKLELIAI - ROLETAI SU NEMATOMU TINKLU UŽ TĄ PAČIĄ KAINĄ IR SU NUOLAIDA IKI 30 % !

TINKLELIAI - ROLETAI SU NEMATOMU TINKLU UŽ TĄ PAČIĄ KAINĄ IR SU NUOLAIDA IKI 30 % !

Nuo šiol galite tinklelius roletus užsakyti su nematomu (mažiau pastebimu) tinklu už standartinių tinklelių roletų kainą!!!

Nematomas tinklelis tai toks tinklas kuris pagamintas 1.5 karto plonesnių gijų ir sumontavus nat lango iš viadaus žiūrint per stiklą yra beveik nepastebimas todėl stebėti vaizdą už lango yra įpatingai malonu, nes ir per sumomtuotus bei nuleistus tinklelius.

Norėdami apsaugoti Jus nuo ore skrajojančių gyvių: uodų, musių, bičių bei nešiojamų pūkų ar kitų dalelių, siūlome Jums įsigyti tinklelius - roletus su 30 % nuolaida!

Tai vienas iš universaliausių sprendimų, šie tinkleliai gali būti montuojami tiek ant langų, tiek ant durų, tiek ant stoglangių. 

Didžiausias tinkelių-roletų privalumas yra tas, kad jų nereikia ne sezono metu išimti (išmontuoti) ir ieškoti vietos sandėliavimui.

Plačiau apie tinklelius - roletus galite pasiskaityti čia!

 

 

Juos galite užsisakyti tiek užėję į mūsų ofisus, tiek elektroninėje parduotuvėje, adresu: http://www.roletai-zaliuzes.lt/c//tinkleliai-nuo-vabzdziu-1/tinkleliai-roletai-valdomi-is-virsaus-zemyn/tinkeliai-durys#ad-image-0

 

Tik dabar užsakant prekes internetinėje parduotuvėje pristatymas nemokamas!!!

 

Skambink arba išsikviesk mus paspaudęs "KONSULTANTO IŠKVIETIMAS" mygtuką!