SUSISIEKTI
Pagrindinis /
Akcijos

Akcijos

Roletams Diena-Naktis - nuolaidos iki 35 %! Skelbiame akciją populiariausiems ir geidžiamiausiems roletams diena-naktis, taikome iki 35 % nuolaidą, nepriklausomai nuo pasirinkto audinio, ar mechanizmo!!!  
SKAITYTI PLAČIAU
Įsigykite roletus iki -60% pigiau. Atskiroms roletinėms audinių grupėms taikomos ypatingos nuolaidos net iki -60%.   Turime platų audinių pasirinkimą!   Nepraleiskite progos įsigyti roletus už geriausią kainą!
SKAITYTI PLAČIAU
Apsauginėms žaliuzėms - 25 % nuolaida! Funkcionalioms ir praktiškoms, ilgai tarnaujančioms apsauginėms žaliuzėms, taikome 25 % nuolaidą! Apsaugokite ne tik savo namus, tačiau ir vaikus, bei pačius save ne tik nuo vagių, bet ir triukšmo, vėjo, saulės ar lietaus.
SKAITYTI PLAČIAU
Įsigykite plisuotas žaliuzes su 35% nuolaida! Įsigykite elegantiškas ir funkcionalias plisuotas žaliuzes su 35% nuolaida.    
SKAITYTI PLAČIAU
Vertikalioms žaliuzėms nuolaidos iki -35%! Praktiškoms ir ekonomiškoms - vertikalioms žaliuzėms taikoma nuolaida iki 35%.
SKAITYTI PLAČIAU
Medinėms žaliuzės su -20% nuolaida! Ieškote jaukumo ir šilumos suteikiančio, tačiau kartu ir moderniai atrodančio langų dekoravimo būdo? Mes Jums siūlome sprendimą - horizontalias ir vertikalias medines žaliuzes. Pirmąjį pavasario mėnesį elegantiškos ir prabangios, šiltos bet kartu ir modernios medinės žaliuzės su 20% nuolaida.
SKAITYTI PLAČIAU