SUSISIEKTI
Pagrindinis /
Akcijos

Akcijos

TINKLELIAI - ROLETAI SU NEMATOMU TINKLU UŽ TĄ PAČIĄ KAINĄ IR SU NUOLAIDA IKI 30 % ! Nepraleiskite progos įsigyti geriausios kokybės TINKLELIUS - ROLETUS su nematmu (better view) tinklu standartinio tinklelio roleto kainą!  Vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti tinklelius roletus su nematomu tinklu!!!
SKAITYTI PLAČIAU
Roletams Diena-Naktis - nuolaidos iki 35 %! Skelbiame akciją populiariausiems ir geidžiamiausiems roletams diena-naktis, taikome iki 35 % nuolaidą, nepriklausomai nuo pasirinkto audinio, ar mechanizmo!!!  
SKAITYTI PLAČIAU
Įsigykite roletus iki -60% pigiau. Atskiroms roletinėms audinių grupėms taikomos ypatingos nuolaidos net iki -60%.   Turime platų audinių pasirinkimą!   Nepraleiskite progos įsigyti roletus už geriausią kainą!
SKAITYTI PLAČIAU
Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių su 50 proc. nuolaida! Siūlome įsigyti plisuotus tinklelius standartinio dydžio durims už ypač gerą kainą - 160 Eurų! Tinkleliai ypatingi tuo, kad jų nereikia arba užtraukti, arba atitraukti, juos galite sustabdyti bet kuriame norimame taške. Kokybiškas ilgaamžis produktas už ypač žemą kainą!
SKAITYTI PLAČIAU
Visą pavasarį visoms MARKIZĖMS taikoma 25% nuolaida! Visus pavasario mėnesius terasines, balkonines, kupolines ir kt. markizes įsigykite su 25% nuolaida!
SKAITYTI PLAČIAU
Tinkleliai-rėmeliai žemiausia kaina Siūlome įsigyti tinklelius-rėmelius su kabliukais rudos ir baltos spalvos profiliais už pačią žemiausią kainą, kokia tik buvo! 
SKAITYTI PLAČIAU
Įsigykite plisuotas žaliuzes su 35% nuolaida! Įsigykite elegantiškas ir funkcionalias plisuotas žaliuzes su 35% nuolaida.    
SKAITYTI PLAČIAU